Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co komunista, to blb!!!
  • A poslední je přání, aby odešel sám
  • Pana Zemana volilo 80 procent voličů, a byla to dobrá volba.. *14* *14*
  • Tomu asi nerozumím. On přijde 01.08.2013 do práce a usedne do křesla ředitele. Když premiér uvádí ministry do funkce tak ministr počká a nejde si rovnou sednout do křesla a počká třeba i 2 dny než je uveden do funkce. Byl vůbec ten Burián uveden do funkce ? Jinak mi připadá že ti herci jsou naštvaní že volby prezidenta vyhrál pan Zeman a ne ten jejich sedmispáč a předseda strany dutých hlav TOP 09 Karel Schwarzenberg s tím hulvátem Kalouskem. Páni herci dříve to byla pro umělce čest hrát v Národním divadle vy asi tu čest nemáte. Jinak je plno kvalitních herců pro které by byla čest tam hrát.
    • Ach pejsku....máš pravdu, že tomu nerozumíš, což potvrzuješ tím, že semeleš všechno dohromady..herce, čest, spáče, Zemana, Kalouska....a v konečné kantátě své asi kádrovácké tuposti už do ND dosazuješ "svoje kvalitní herce"... zřejmě, kteří by ti líbali řiť, aby se tam dostali??...přesně v duchu balvínovské arogance a ignoranství...kdy jsi byl naposled v ND a co by se ti líbilo, aby ti to zahráli? Stryptíz, Shakespeara, nebo ruské častušky?
      Lituji, ale silně mi připomínáš jednoho blba-nádražáka z doby normalizace, který chtěl dělat do kultůry a jako politický kádr pak ovládal celou pražskou kultůru a cenzuroval si umělce, jako pimprlata...silně mi ho připomínáš...pejsku, koho, čeho,čí??...dle mého názoru...
  • Pane ne-řediteli, když chcete politicky vydírat, tak se dejte na politiku. Tam by jste asi neměl takové koryto. Uvědomte si, že jste placeni z našich peněz. Pak jsem zásadně proti těmto pseudoumělcům, kteří nehrají pro lidi tohoto státu ( oni totiž na to Vaše divadlo nemají ), ale hrají kvůli mamonu. Vy jste tu kvůli lidem a ne lidi kvůli vám.
    • Ukázkovej mamonář Fischer dostal od Zemana dokonce vládní korýtko.
      Soudruh Fischer věděl proč před 2 kolem zapřel knížete a přešel na
      Zemanovu stranu. Nyní dostal odměnu a platí to jako vždy občané.
  • To je opravdu drzost, ještě si klade podmínky, měl by pracovat manuálně a roupy by ho přešly!
    • Tobě bude muset tvoje máti také pěkně nafackovat. Pak tě přejde chuť na
      lhaní a kradení nicků hradní podržtaško. *2* *2*
  • V ND se prošustrovaly hromady prachů, všechno polykaj havloidi a podobná sebranka a eště si kladou podmínky. Klidně ať to prodělečný divadlo zavřou a ty šílený dotace rozdaj těm, co sou úspěšnější. Mně teda tendle spolek chybět nebude. A herci? Však voni přilezou, za gáži prodaj vlastní mámu a hrát budou za jakýhokoli režimu, jim je to ve skutečnosti šumák, jen když budou slavný a budou prašule ....
  • Pryč s vyděračem.
    • Raději pryč s nikým nevolenou vládou Miloušovejch kamarádů a sponzorů.
      A hlavně zavřít všechny zloděje nicků.
      • Pana Zemana volilo 80 procent voličů, a byla to dobrá volba!! *14*
        • Text Vašeho příspěvku *14*
        • Opravuji soudruha Berta který po celonočním mejdanu teda práci na hradě
          dostal Miloušovu virozu. Soudruha Zemana volilo 8 pamatených jedinců
          Jedná se o sektu SPOZ. Její členové o sobě hovoří jako o apoštolech
          nového Ježíše Krista. *2* *2* *2*
  • Beztak je to pražský vychcánek a žiďák!
  • Pro ty 2 mínusové znalce poměrů v ND a spol. prosím o relevantní vysvětlení.
    • To neřeš! Jako by hrách házel na stěnu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit