Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes krásná propaganda o mrtvých civilistech v Alepu na ČT. V Mosulu asi nejsou co?
    Povstalci dostali na vybranou a slib amnestie když se vzdají. Nechtějí ,tak ať si nestěžují!
  • Ruský teplouš Semjon BTW zase podvádí s hlasováním.
    Plus mínus 6 bodů ve stejné vteřině.
    Je s tím nenápadný jak howno ve vaně *15*
  • Teploušek Semjon Gayínek diskutuje!!!

    Kde???






    HIHI !!!
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/420346-na-balkane-ci-v-syrii-maji-turky-radi-uvazuje-erdogan-o-rozsireni-hranic.html
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/421627-evropsky-parlament-vyzval-ke-zmrazeni-pristupovych-rozhovoru-s-tureckem.html
  • všichni koukaji co dělá rusko a zatím bude problém turek
    • Turci a Rusáci jsou stejná pakáž. Erdogan i Putin jsou diktátoři a budují totalitu.
      Proto jsou nepřátelé naší svobodné a demokratické EU
      • ty tomu tak rozumíš rusofobe
        • To že nezavírám oči před ruskou totalitou a před zločiny Putinovců - komoušů z KGB ,
          není známkou rusofobie ale rozumu.
          Ty jsi proruský fanatik a proto všechny dokázané Putinovské zločiny směšně zapíráš
          • Až nám nějaký zločin předložíš pokecáme moulo.
            A nezapomeň na nezávislá media a odkazy na ně *3*
            • Ano ruský teplouši podvádíš s hlasováním ale moc nápadně idioote.
              Plus mínus 7 bodů ve stejné vteřině. Nenápadné jak howno na ubrusu.

              Máš potřebu komolit moje jméno Simona? Pak musíš být zplynován duševně nemocný kretééne
            • Víme jen to že komolíš moje jméno Simona a podvádíš s bodováním ruský teplouši.

              A ty proruský fanatiku zzzzz.
              S popíráním faktů se v době internetu daleko nedostaneš. Každý si je může najít
              A tvoje snaha to popírat ti vynese jen posměch šašku
              • Reakce na příspěvek:

                víme sajmon, podvádíš
            • Ty nikdy žádnou zprávu nepřinesla.Tudíž lžeš!
            • Zločiny Putina a jeho mafiánského lanu z KGBB si může každý vyhledat. Tvá snaha v době internetu popírat fakta je fakt směšná

              A protože zahraniční zprávy se snažíš trapně diskreditovat tak nechodme do zahraničí.
              Podívejme se na práci ruské policie z 90. let 20 století..

              Korupčník Vladimír Putin, zaměst Jegor Gajdar v rámci Gorbačovova programu Ropa za potraviny povolil Putinovu výboru KVS vyvést suroviny výměnou za dovoz potravin ve výši 122 mil. dolarů – Putin přivezl do RF jen dva tankery s olejem na vaření, které poslala německá firma TAMIGO, jejímž šéfem byl G.N. Mišikov z Petrohradu.
              Potraviny /maso nikdy do Petrohradu nedorazilo
              • Reakce na příspěvek:

                víme sajmon, kgbbbbbb
  • Simon a jeho názor na Turky. Nedávno tady psal, vivat Turek a nyní se otočil. Víš ty místní idioote, co vůbec chceš. Ty budeš pěknej blbec, když ani nemáš svůj vlastní názor..hi..hi..pápá blbče Simonův.
    • Blb jsi ty když máš pořád potřebu Simoně konit jméno ruský teplouši V.I.L.
      S tím bodováním podvádíš moc nápadně ty plus mínus 7 za vteřinu blbe.

      a s Turkem je to přesně naopak. Když Turek po právu sestřelil ruského teroristu který v letadle narušil turecké hranice tak tu vaše ruská parta prasat dštila na turka oheň a síru.
      Když začal Erdogan bořit demokracii a nastolovat diktaturu tak se s kamarádil s vaším Putinem protože je to také diktátor. Demokratická EU řekla Turkům jasné NE.
      A nyní vaše rusofilní parta prasata obrátila o 180 stupnů a turky chválíte.
      Inu vaší ruské propagandě se nedá věřit ani to pozdravení *15*
      • simona není protože těch 50 nicků může skrývat tlustýho řidiče kamionu
        • Simona je. Slušným lidem jsem na facebooku dala telefonní číslo.
          Sprostí dobytkové mezi které patříš ho nikdy nedostanou.

          A proč lidé na tiscali střídají nicky? Co ty grázle?
          Protože ta vaše parta putinovských prasat tu lidem kteří nefandí vašemu Kremlu nicky i jména pravidelně krade. Nebo si děláte téměř stejné a vydáváte se za ně.
          Jedinou obranou je střídání nicků. Takže neplač ruský zloději nicků a jmen

          Kamarádka se za řidiče kamionů vdala a je pořád v trapu. Řidičí nemají čas pindat na tiscali. Je vidět že o skutečném životě nevíš vůbec nic internetový táborníku
          • http://www.lidovky.cz/cesi-jsou-v-zajeti-socialnich-bublin-a-bude-hur-fqp-/zpravy-domov.aspx?c=A161129_221536_ln_domov_mpr&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
          • ano FB web pro ubožáky bez soukromého života.tam si dávej na své gay stránky co chceš :D
            • Jakej máš problém ty zkurweenej ruskej zzzzzz teplouši?
              Že mám jiné názory než ty? Tak nelez na debatu ty rusofilní fanatiku. Na debatě jiné názory vždy zaznívat budou.
              Já jsem holka a tobě to vadí - takže teplouš jsi tu jen ty haajzle.

              Já jsem na tiscálu a na facebooku málo.
              Ty na tiscali stanuješ pořád - takže chudák bez života jsi opět jen ty sám
  • Ovčák dostal od Mynáře přes prsty:


    Ovčáček náhle přestal útočit na sítích. Ujasnili jsme si pravidla, říká Mynář

    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ovcacek-nahle-prestal-utocit-na-sitich-ujasnili-jsme-si-prav/r~edfb8504b64d11e6bea5002590604f2e/
    • a co to má s tureckem společné moulo?
  • Kypersko-turecký folklór pokračuje a Erdogan si vychutnává situaci, on není o nic lepší než vyčůraný Tsipras, který je schopen zaprodat vlastní zemi.
  • prašivý turek byl náš kamarád, spojenec v teroristickém spolku NATO, ale co Erdogana chtělo svrhnout jůesej tak už je to i pro naše novináře sultán, pěkní šapirořiťolezci ti novináři

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit