Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Upřímně řečeno v tomhle ohledu miluju YouTube a další video návody, které mi šetří peníze za řemeslníky. Jedno odpoledne u YouTube a přišel jsem na to, jak správně zapojit bezšroubové svorky tak, aby celý okruh správně fungoval. Ne že by to ze mě udělalo elektrikáře, tím bych se určitě nechtěl nazývat, ale svůj účel to splnilo dokonale. :) 

  • Musím souhlasit. Ta nabídka online kurzů je v dnešní době opravdu neskutečně velká. Sám jsem pár takových kurzů také absolvoval a to, že člověk prakticky nemusí vstát od počítače je svým způsobem určitě výhoda. Nad čím teď hodně přemýšlím je, že bych místo kurzů zkusil MBA studium třeba na https://cibe.cz/ Dost jsem si o tom v poslední době zjišťoval a myslím si, že ty znalosti bych využil.

  • Článek říká, že každej přivandrovalej slimák po jakoby absolvování on-.line kurzu bude mít přednost v zaměstnání před kvalifikovaným odborníkem, protože ten odborník je bílej. Taky článek říká, že je nutné státi se otrokem a je zakázáno uvažovat vlastní hlavou. Je zkrátka nutné naučit se žít mezi dvěma mlýnskými kameny. Rasismem směřovaným na domorodé bílé obyvatelstvo a tlakem státu na to, aby všichni bílí bez rozdílu vzdělání a odbornosti nastoupili jako levná otrocká síla do nadnárodních montoven, kde si vydělají akorát tak na bydlení a stravu, aby se o ně stát nemusel starat jako v tom rozežraném otrokářském systému. No jooo, my vás ještě naučíme, jak rejt držkou zemi, to je ten vzkaz pro nás. *11* *12* *11* *12*
    • mluv za sebe ty otroku, všichni nemají zničený život ty ufňukaná lůzo, když sedíš 24 hodin na netu tak se nediv, že jsi socka s kterou si každý vytírá zadnici

      a ještě se tím chlub ty okusovači kaštanů z ruských zadnic *11*
      • Táhni do análu, ty makakovo lejno. *15*
      • Miloš Škuner vem si pár imigrantů domu a pak nám povyprávěj *3*
  • Putííííín na Hrááááád
    • Ovčáku, říkám ti furt, když je takové horko tak mu nenalejvej Hruškovici, ale ty né, že prej jedna sklenička nevadí... jo, a takhle to pak vypadá. *15*
    • hm
  • tyjo bych chtel videt ty firmy co nekoho prijmou kdyz uvidi v zivotopisu v kolonce praxe: online kurz *1* *1* *1*
    • ... neřeš, to není nic pro primitivy :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit