Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se nám to válčí když nám národy půjčují... *10*
  • Odmítám ze svých daní živit nácky!!! *12* *16*
  • Správně měl nadpis článku znít "Evropská komise poskytně oligarchům na Ukrajině pomoc ve výši 1,8 miliardy euro".
    • Navrhuji drobnou úpravu: nikoli pomoc, ale dárek!

      Pomoc by se, byť čistě teoreticky, měla vrátit *3*
  • Vážení ukrajinisté,
    obdržel jsem Váš dopis, v němž obhajujete Stepana Banderu.
    Dovolte mi proto, abych Vám položil dvě otázky.Za prvé, znáte Banderův výrok: „Zabij každého Poláka mezi šestnácti a šedesáti lety?“ Pokud neznáte, nejste ukrajinisté.

    Pokud tento výrok znáte, souhlasíte s ním, nebo ne? Pokud s ním souhlasíte, naše diskuse končí.
  • Pro Vaši informaci bych chtěl uvést, že Stepan Bandera hodlal na Ukrajině vytvořit vazalský německý stát. Měl v tom podporu Alfreda Rosenberga, ale protože Hitler se rozhodl, že Ukrajina bude po vítězné válce osídlena výlučně německými sedláky, tento projekt byl zrušen, a Bandera byl poslán do koncentračního tábora. Něco podobného se ostatně stalo i na našem území v případě Jana Ryse Rozsévače, zakladatele Vlajky.
    Dále bych Vás chtěl upozornit, že již prezident Juščenko vyhlásil Banderu za národního hrdinu, a že nyní se připravuje obdobné vyhlášení v případě pana Šuchevyče, který proslul tím, že v roce 1941 nechal ve Lvově postřílet tisíce Židů.
    Nemohu bohužel blahopřát Ukrajině k takovým národním hrdinům.
    Jsem rád, že jsem mohl doplnit Vaše informace a přeji Vám mnoho úspěchu ve Vaší práci.
    S pozdravem

    Miloš Zeman
    prezident republiky“
  • Porošenko , Jaceňuk a další oligarchové už nemají kam sáhnout nebo co? vsadím se, že k běžný lidem nedoputuje ani cent.
  • nechci podporovat západoukrajinské fašisty
  • Vážený pane Juncker,z čí daní a kapes budete prosím tu pomoc posílat.Jestli opět sáhnete na moje peníze-urazím vám pazoury u samé....píííp či ááá to nesmím napsat-JE TU MOOCNÝ CENZOR A VELKÝ *12* !!!!! Bo je to pussy ?? *1* *1* teď si nejsem jistý
    Jen za svý pane Juncker,jen za svý a ty jste stejně nakradl !!!!
    • mohlo by Lichnštějnsko za ty daňové úlevy - že by t,y, kterým ulevilo, dnes dodanilo?
    • nic ve zlém,mohu se zeptat? vy jste róm ?
  • Fašisti z KSČ, placení fašistou Putinem, jsou z toho dozajista vedle.
    • to jo, to máte pravdu, protože sledovat, jak ti, kdo sami sobě neublíží, nadiktujou si obrovské platy, důchody a výhody, ještě drze rozdávají ze společného je vážně docela nepříjemné
  • tak je se vede okusovači kaštanů z ruskejch zadků ? máte poradu ?? *15* jste srandovní,moc mě bavíte , povídejte ještě něco o ukrajině vy znalci ruskejch análů *15*
    • musíme se naučit řeč vašeho kmene, to víte, my argumenty a vy anály, těžká domluva *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit