Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu jak ještě tahle zlodějská firma může fungovat.
    Není to tak dlouho co ty její podvody byli v televizi. Kolik lidí podvedli a okradli a bez trestně .
    Tady v tom státě je to vážně na mašli , Když ukradneš v obchodě žrádlo jdeš bručet, když ukradneš miliardu neděje se nic . Běda jak nezaplatíš složenku na pár korun hned se na tobě kdekdo přiživí a exekutor ti sebere barák. Komunisti byli taky pěkný chcípáci ale takovej bordel a zlodějny teda za nich nebyli. *16*
  • klasika tak zvaně "vlk taky sliboval" *1* *1* *1*
  • Odstoupit od smlouvy a okamžitě podat žalobu.
  • Pokud jde o formu tzv. veřejného příslibu, tento je třeba dodržovat! Já na návštěvy či telefonáty takovýchto delaerů odpovídám krátkou větou: "Neobtěžujte mě, já Vás také neobtěžuji! S Bohem!" Důležité je říkat S Bohem, nikoliv "Na shledanou", což u vyškoleného delaera může vyvolat pocit, že byste se s ním chtěl opět setkat...
  • Typický podvod,
    v našem drahém Šibalově.Nejdřív bombastická reklama o nižších cenách na kterou zareaguje 200tisíc ovčanů.Když ptáčka lapají...........,když jsou lapeni hned zdražíme.Pokřivené,plné podvodů to je naše tzv.konkurenční prostředí.A jede se dál.Co na to neviditelná ruka trhu? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit