Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další pude do pidele, a co dál?? Nic, to samý, před volbama, po volbách... Je nasnadě, co by tady pomohlo.
    • Už nic.tady v tom státě je takovej bordel a mrdník že to už nemůže nikdo dát dohromady.
      ale jedno určitě,příště nejít k volbám.
      a kdo půjde at si to srovná pak v hlavě sám sesebou.
      protože se tady za 20 let krade o sto šest,proto ty všechny zloděje nahoře,já podporovat rozhodně nebudu.
      a je úplně jedno kdo tam je.
  • Vážně na obrázku vypadá celkem spokojeně s hlavou na krku, hlad nemá, barva zdravá, upravený čistý oblek i šlajfka zřejmě každý den nové. na uran poslat, vaťák a komisňáky.
  • Taky budu volit s celou rodinou KSČM,ostatní strany se už odepsaly definitivně.
  • Paměť národa jen zírá, jaxe jen ten jistě vzdělaný a erudovaný až povolaný pán na pilotním snímku k článku ublíženě tváří...jistě si říká,proč zrovna já v tom všeobjímajícím hnoji,mongoloid jeden lumpenproletářskej?! *12*
    • Konecne nekdo napise o tech zkorumpovanejch hajzlech pravdu!!!Ac nerad,musim dat za tento prispevek 1 *3*
  • Německá gramatika se mění: přídavná jméma stupňujeme nyní takto: gut - besser - ekelhaft.
  • kocouri
    Jen to néé!Kdo bude bourat naše kulturní památky chráněné UNESCO??? No,ještě aby odešel pan hrabě a bude tu hrozit nebezpečí,že pro naše děti tu zustane naše dědictví po předcích NEDOTČENÉ a až na pár vyjímek v držení českého státu. *16* *10*
  • Tak nevím, ale proč jsou komunisti označováni za nedemokratickou stranu, když jediní nejsou namočeni v korupčních aférách!Nebo je snad hlavním znakem demokracie v našem podivném státě klientelismus, korupce a tunelování?Totalitu moc nepamatuji, a volil jsem ODS, kterou jsem bral jako jistou záruku demokratického vývoje v našem státě.Dost pozdě jsem poznal, jak jsem se krutě mýlil.Všechny demokratické strany, a teď i Topka jsou prolezlé lží, podvody a korupcí.Budu s mnoha dalšími zklamanými, a věřte, že je jich hodně, volit komunisty!
    • A ve které straně ? Vždyť komouši jsou nalezlí všude a vládnou tady už 63 roků. Čest práci!
    • Víš proč? Protože je ještě od převratu nepustili k lizu. Buď si jistý, že by tomu taky tak bylo kdyby si obsadili nějaká ta ministerstva.
    • Není co dodat, snad jen to, že také budu volit KSČM!
      • Jmenovče vol komunisty. To uděláš to nejrozumnější co budeš moct udělat. Tak jako jsi volil po převratu. Bulíku.
  • JOJO! Každou chvilku se provalí nějaký veliký problém ministra! To je ten Nečas opravdu tak hloupý,že neví jakou to má sebranku.Jestli neví tak už měl jít první!
    • A jestli ví, tak je ten nejhorší!! A malý dvůr a velký bič na něj!!!
  • Předseda vlády je slaboch,Já nevim proč musí být ministr vždy politik kde je nalezlá největší sebranka
    českého národa.
  • Není možná....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit