Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no to je kašpar, místo aby posbíral kompromitující materiála na nečase a spol. a dal to k dispozici patřičnejm médiím, tak fňuká jak stará čubka, to sem vod něj teda nečekal.
    • On nefňuká, pouze má takovou kuňkavou mluvu :)))
  • Je ná dost,co slzí. Avšak z jiných důvodů.
    • ... přeložit do srozumělštiny, troubo :)))
      • Zřejmě se potýkáš s abstraktním myšlením,ale to nic.
  • jak se taková kreatůra mohla jen narodit.
    • Baba ti nedala?
      • ... máš záviděnihodnou slovní zásobu a velmi originální nápady :)))
        • ach jo, takové blbečci jsou mezi námi
    • Jednoduše. Rodiče zjistili, jak ses narodil ty a opajcovali to :)))))))))
    • Tak jako ty sprosťáku, on na rozdíl od tebe je vzdělaný a chytrý člověk a něco dokázal. Ty umíš jen psát sprosté nadávky a neumíš nic, nímande.
      • A kam řadíš sebe, veliteli zeměkoule?
      • Přesně. nic nemají, makat se jim nechce a jen závidí tomu, kdo něco dokázal. nesahá Bártovi ani po kotník.
        • Co to meleš, vypatlo? Nepiš o masách. Na to nemáš!
  • K tomu už fakt nemá smysl se ani vyjadřovat. Máme takovou vládu, jakou si zasloužíme.
  • kecy, kecy, a zase kecy, jak v těch příspěvcich tady.. *16*
  • Krásně je na světě. Všechno kvete, voní... Vyrazíme k vodě, co říkáte.
    • ... všichni se tam nevejdou :(
  • Začíná krásný den. Dám vydělat svému řidiči, jen ještě nevím, kam se podívám. Poradí mi někdo?
    • Pokuď seš opravdickej Špidla, tak odjeď do Paďous
  • Nečasova vláda i větší část poslanců zvolili ten nejhorší způsob konce vlády: stávky, protesty a možná i násilí. Odpovědnost za krev a škody padne na jejich hlavy!
    • anál-lytiku-to jsou jen hloupé kecy,co tady píšeš,lepší vláda tady od r.1945 ještě nebyla,to jen trottlové jako ty nejsou stavu pochopit *1*
      • Horší vláda než za proktorátu. Tuto vládu buď může podporova úplný deb.il, tunelář či zloděj, zfanatizovaný volič ODS či zakomplexovaný fašoun
        • oprava protektorátu
          • nastuduj si něco o protektorátu a pak teprve plkej, proti protektorátu si tady všichni žijou jak prasata v žitě a ty můžeš beztrestně žvanit hov a diny.
            • Dle sebe soudím tebe, že. Tak pokud si žiješ jak prase v žitě, tak jsi jedním z mála vyvolených. Mnoho lidí si tu žije na hranici bídy. Tím samozřejmě teď nemyslím sebe. Dle tvého asociálního názoru na tento stát, je mi jasné s kým mám tu čest. Takže čest bývalý soudruhu a současný pravicový zazobanče.
          • xxx-dle toho co píšeš lze vydedukovat,že pícháš svou matku do prdeele a ona ti dnes ráno asi nedala,že xxxx ?
            • Vážený, dle vašeho způsobu vyjadřovaní jsem pochopil, že nemá cenu s Vámi tady debatovat. Primitiv zůstane vždy primitivem, ať má jakýkoliv politický názor, který Vám samozřejmě neberu. *5*
  • Nechceme tuto proradnou korupční vládu, tak zní z úst asi 82 procent obyvatel našeho státu, ale to zřejmě vládě nestačí. Dobře generální stávka s protivládní demonstrací, která zaplní celou Letnou Vám už ukáže, ale to už nebudete mít ani kam utéci vy šmejdi. *16* *16* *16*
    • guzzi,vaz sva slova.Ja osobne s touto vladou nesouhlasim,ale s temito odbory,jez jsou uzce spjati s CSSD totalne nesouhlasim!!!
      To,ze vydirate statni pokladnu jsem nak tak prehlidnul,ale me si jako rukojmiho brat nebudete.Jinak potahnete k soudu,a budu chtit nahradu skody!
      • Myslíš, že to po tobě někdo čte, vypatlo?
    • Ono se nám to špatně vyspinkalo...
  • Bárto nedělej nic pro pro českou sfini. Napřed ti poleze dp ř.ti, pak tě pomluví a nakonec okrade. Na lůzu je třeba bič a okovaný bodec.

    Necházej perly sviním. *12* *12*

    S chryrantémama to bylo O.K.
    • Nauc se psat blbsteine *3*
      • To píše ten pravý, marně zde hledám víc zakomplexovaného blba :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit