Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strany směšně hanobící pojem "opozice" pokračují v tažení proti Babišovi.To není konstruktuvní chování.Pokud nesnášejí Babiše,nechť spojí síly a tolerantním jednáním vygenerují vládní program s respektováním úhelných bodů programů jednotlivých stran.A určí svého kandidáta na premiéra(např.pana Fialu).Ten si vezme listinu s podpisy poslanců "opozičních" stran(těch by mělo být 122 proti babišovským 78),předloží ji panu prezidentovi a přesvědčí ho tím,že on bude mít podporu parlamentu a že 2.pokus by měl patřit jemu.Toho ale "opozice" není schopna.Umí jen bořit,ne tvořit.Proto fandím předčasným volbám,kde nemakančenkovská "opozice" bude nejspíše smetena.
  • milmag
    Vúbec se nedivím panu Babišovi že hodlá sestavit vládu sám když mu ostatní stupidní strany hází klacky pod nohy. Dnes už lidi pochopili co ti piráti a další strany jsou za prasata.Ted by hodně znich volilo p.Babiše.
  • Levikus
    Je tak nepochopitelne, ze nekdo nechce byt ve vlade s stbakem, grazlem, kriminalnikem.....? Kdyz uz nefandim tomu, ze s buresem pirati nechcou nic mit, tak by bylo dobre, tento postoj tolerovat a ne je obvinovat z nestatotvornosti kuli tomu, ze se nespusti se zlocincem.
    • Ne někdo,v podstatě všichni.Opomínají(a Vy taky),že ten stbák,grázl a kriminálník získal 30% volebních hlasů.Pak jim ale nezbývá,aby sestavili svoji vládu.Vždyť v součtu poslanců mají 122 hlasů.Už ve 2.pokusu o sestavení vlády by měli možnost se předvést.Na to jsou ale moc líní a vyčůraní.
      • Nikoli, ten stbák atd. získal mnohem méně. Volilo pouze asi 60 % oprávněných voličů, 40 % bylo líno zvednout p.del od televize nebo od piva a jít volit. A z těch 60 %, kteří odevzdali svůj hlas volila smečku Basmea asi třetina, tj. asi 17 %.
        • dzixy
          Při Tvých počtech 17% ze všech voličů, viď? Tak potom kolik % získaly ostatní strany. Ty kolem 5ti%, snad jsou v mínusu. *5*
  • xxx
  • A proč by měl?Příště ho budu volit a přesvědčím dalších,aspoň 10% spoluobčanů.Ovčany nechám doma.Hlavně neslavte marast v pátek ,není co v rozkradené zemi nebo kolonii Západu slavit.Není jeden resort,kde to funguje.Když vlezu do lekárny tak skřípu zuby.Nevím proč jsou marže až 100-150%?Asi čím hůř ,tím lépe.Pane Babiš nedejte se příště seženu těch slíbených 10% a bude nás víc.Pan e Zeman a vy budete mít 51% a propagovaný pan Drahoš 49% a ostatní 5-10%.Vydržat oprášené heslo za Husáka a to bylo dobře.
    • S Vaším příspěvkem až na maličkosti souhlasím.Na ty 3 další na Vás reagující se usmívám.Nejsou hodni našich odpovědí.Jsou blahoslaveni Nejvyšším.
    • Směšné! Dostals koblihu? Dostal! Tak co ještě chceš? To si fakt myslíš, že bude Bureš řešit tvoje prášky v lékárně???
      • Koblihu jsem nedostal a požadovaný milion za hlas také ne,proto jsem volil správně bez úplatku .Jinak Babiš mi již pomohl se zdravotnictvím jestli víš co se tam dělá.Vzal bych si koblihu,ale již nemůžu,protože mám z toho bordelu cukrovku,ale proč si tady dopisuji s 8/5 SMĚŠNÝM ČLOVĚKEM.Švejkové mají heslo hloupočký,kdo dává a více hloupoučký,kdo nebere.Jinak buď rád,že nemusíš chodit do lékárny,protože z dávek je nepořídíš.
  • On nabídku dal oni nechtějí a teď se diví proč on s nima nechce mluvit.
  • Já myslim, že ten bican a jegl to jsou dva pitomci těm kdyby se někdo vysrall na hlavu tak ani to by se jim nelíbylo, tak nevim co vlastně chtějí. Být šéfem tiscali já bych je poslal na východní frontu. Oni tam stejně jednoho dne skončí pro svoje lhaní a věrolomnost alespoň, kdyby si potom na mě vspoměli až to budou doma vysvětlovat svým rodinkám o vánocích za hukotu ruských tanků a s hrdlořezi ze pskova (ruští výsadkáři) na schodech. *5* *5* *5*
  • Piráti měli slogan.. pusťte nás na ně .. bez bližšího upřesnění na koho. I já myslel, že na zloděje. Ale nevolil je. Trochu naivní voliči je pustili a to co teď předvádějí je na budku.... Babiš jim vadí pro pofidérní stíhání...Není snad realizovaných a nevyšetřovaných prasáren daleko víc ??? a politické trvalky rozhodně o změnu nemají zájem. Bobky má i svěží vánek a oblbuje národ, že už není padouch... A tohle pirátské politické rychlokvašky nevnímají...?? Třicet procent voličů oslovilo Babišovo odhodlání uklidit ve chlévě. Tak má dostat šanci to ukázat. Piráti jen mediálně natřásají brka a nic víc. Tož tak ať jdou do pr.... a opozice. Jejich IQ asi tohle nebere. Inu ... ani několik vystudovaných VŠ ještě neznamená, že nemohou být jen vysokoškolsky graduovaní magoři..
    • Drsnopisče,souhlasím s Vámi.Jen jste měl požadovat od t.zv.opozice co s tím míní dělat.Nebo jim poradit.
  • Všechny strany se chovají tak, aby voliči buď vůbec nechodili k volbám nebo aby volili právě ANO. Země je v dobré kondici i bez politiků. ANO prostě vyhrálo volby, tak ať to ostatní respektují a najdou společnou řeč. Pokud toho nejsou schopni, nemají v parlamentu co pohledávat. Volil jsem ANO. Lidé jsou politikařením znechuceni. Vůbec nejhůře se chová TOP 09 a ODS. Ale i KDU. Pokud jsou věřící, je jejich povinností popřát nové vládě úspěch a podle svých možností pomoci. Pokud budou další volby, ANO je suverénně vyhraje. To je má vize, ale i přání, za které se budu modlit. To myslím Vážně, protože nejsem ateista, ale naopak.
    • Souhlasím s Vámi.Parlament je koncentrovaným vzorkem obyvatelstva.Koncentrovaným co do schopností a mozkové kapacity.Tak ať se ten vzorek předvede.Jinak ať zmizí.V opakovaných volbách ho nahadíme vzorkem jiným.
  • rádoby diktátor Bureš by chtěl koalici se všemi stranami v PS, aby je mohl řídit jako (svůj) podnik.Je to nebezpečný psychopat. Chová se opravdu jak hitlerčík.
    • Pane,měl jste být politologem.Bez možnosti publikovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit