Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I kdyby to tak bylo,tohle všechno lidé věděli a i přesto jej volili tak nechápu proč je kolem toho tolik řečí.Jsou tady ti pisálci opravdu tak hloupí?Asi ano,jinak by takové stupidity vůbec nezminovali.Voličům to zjevně nevadí a proto se obracejte na milion a půl voličů,ti ho tam zvolili takového jaký je.On si tam nesedl z vlastní vůle.Nebudte už jako Kalousek a jiní.

  • Začíná nán diktatura jednoho trestně stíhaného STBáka...

    • Prosím aby jste se vyjadřovala pouze sama za sebe.Já vás také netahám do svých úvah a hloupých vyjádření jako vy.To je národní úzus používat množné číslo a alibisticky se schovávat za většinu.Je to hloupé a zbabělé.

      • Vyjadruji se, nejen, za celou mou rodinu...


        Takze - MAM...

        Ja se alibisticky za nikoho neschovavam - uz vubec nejsem zbabela...

        Nesud jine podle sebe...

        • Já věřím, že máte. Přestože jsem (ji) neviděl (Věra Chytilová, Dědictví, Praha 1992). A pokud se vyjadřuji, tak za sebe nebo za svou rodinu, někdy i za celou.

          Skutečně máte ještě ledacos v zásobě.

  • Babiše jsem nikdy nevolil, přesto mě baví sledovat, jak na něj nejvíc štěkají ti, kteří jej svou politikou neschopnosti a všehoschopnosti vytvořili (kmotři, soboťáci, kalousáci atd.)

  • Ludvík XIV zavedl heslo "stát jsem já" a Ludvík XVI skončil pod gilotinou. 😯

    • 🙂
      • Ano, on byl Francouz a tak to neříkal česky, ale říkal to francouzsky: "L´Etat, c´est moi", jak se dá vyhledat. 😉

    • KIMCID

      jo takovejch tu v době od roku 1989 až do 2017 bylo dost :D

      • Jistě, třeba takový Kikina (v seznamu konfidentů StB vedený jako Kluk) nebo hradní "symbol" (v seznamu konfidentů StB vedený jako MAN). A oba se v "prognosťáku" připravovali jak si nahrabou až u nás chcípne komunismus a oni převléknou kabáty a dostanou se k moci. 😉

  • KIMCID

    A tak je to dobře

    • Ne to vůbec není dobře ANO není demokratická strana je to jen firma , a když se občané tohoto "zatím" ještě státu včas nevzpamatují tak z nich za chvíli už nebudou svobodní občané ale jen nesvobodní otroci zaměstnaní v "ANOFERTU"...
      • KIMCID

        nedělej z ČR, Turecko.

        Kdo se bojí ere v síni

        • A ty co se nebáli zavírali ještě nedávno naši "soudruzi" do uranových dolů a jiných lágrů a Grebeníček st. je mučil elektrickým proudem  i za přispění takých estébáků kteří nám dnes opět chtějí opět vládnout , bože lidi to už jste na to sakra rychle zapomněli ….

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit