Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na hrad patří pouze Rytíři a pokud možno Blaničtí. Tato země to má spočítáno, vlezprdelkové mohou pouze smrdět a tak to půjde dál ať je od revoluce 30 nebo 50 let. Až budou od novinářů masírováni kandidáti na prezidenta, tak to bude opět kolik znají řečí. zda umějí Rusky. Jako ve Švejkovi umíte Rusky? Ne neumím, on neumí Rusky......... Zeman umí Rusky a co je mu to platné jezdí pouze po zemi České jinde ho nepozvou ani na pitomé kafe, voda obarvená na černo za 20 Kč. Je to smutné jak to dopadlo po 30 letech. 250 000 lidí bez domova....1 mil. lidí v exekuci to je polovic co ovlivňuje 4 mil. dalších lidí. Zůstává dalších 5 mil. zadlužených. Každou hodinu se zahajuje dalších 75 exekucí. Na jednoho obyvatele Prahy v průměru připadá dluh 306 tisíc korun. Soudruzi je hotovo.

  • Babiš jako obětní beránek na oltáři vlasti ? Nejhorší jsou ti, kteří chtějí na bruselsko-eurohujerském oltáři obětovat naši republiku.
  • Přes všechny výhrady k oběma... 

    ( Pořád lepší fyzicky odcházející Zeman, nežli Duševně umírající Bureš ! ) 

                                     Jirka Dostál 

  • svým způsobem tyhle politiky obdivuji.
    Vědí, že o ně nikdo nestojí, že je nikdo nepotřebuje, ale pořád běhají někde po světě, chodí "do práce" v sobotu i neděli, běhají po televizích třeba v deset večer. Zanedbávají rodinu, tloustnou, jsou k smíchu stejně jako fotbalisté z pralesní ligy, ale pořád je to láká.

    Proč si Babiš ve svých skoro 70 letech prostě nesedne na zadek a neužívá v klidu s dětmi a budoucími vnoučaty Riviéru a hory v zimě??! Má všechen ten hnus kolem sebe zapotřebí??
    Příživové poslanci a senátoři jsou jen stovky dalších ventilů, kudy utíkají zbytečně naše peníze.  

    Nebo mají strach, že by se jinde neuživili?

    Osobně jsem za plný zákaz politických stran, nebo alespoň jejich financování ze státního rozpočtu!!! Pokud někdo politika chce, ať si jej taky platí - ale hezky ze svého!!! 

  • HAHAHAHÁÁÁÁÁ, týýýve, to je zase blábol debila!!!
  • Pokud by Andrej Babiš příjmul kandidaturu na prezidenta,tak by určitě ve volbě uspěl.Mezi občany je

    oblíbený,což nakonec potvrzuji všechny volební průzkumy.V současné době nemá rovnocenného

    partnera na politické scéně.Vládě pod jeho vedením se daří,zejména v oblasti sociální a ekonomické.

  • Kvalifikaci  ma. Je to byvaly komunista a agent StB. 
  • Jegl, voni ale tady maj bordel na tom svým severu. Koukaj s tím něco udělat.

    • Pavel.Jegl

      Už dělám. A zase se někdo bude cítit dotčen, že je smazán či zabanován...

      • Po stopce muzu opet psat.

        Stopnete me zase, kdyz se znovu zeptam, za jaky prispevek mi byla udelena?

        Nebo budete delat mrtveho brouka a stale mi neodpovidat?

      • Přesně!

        Kdo oponuje, dostane ihned ban - jako filius, například.

        • vanhorne

          "Kdo oponuje,"

          Jestli filius dostal ban tak to je vyrchol, ten zatim nikdy nepouzil nadavku nebo sproste slovo. Na adresu P.Jegla tady padlo dost nadavek a zadny sekyrnik je banem neutnul. Takze Jegl tim banerem asi nebude. Mozna Administrator, muze to byt i robot kteremu v soustroji nekdy zahapruje, nebo nejaky zvlastni poverenec ktery se potuluje od redakce k redakci a namatkou seka. Podle hesla 'kill them all let God sort them out'.

          • Pavel.Jegl

            Při prohlídce diskusí jsem žádný ban u Filia nenašel. U něj k tomu opravdu není důvod.

            • Skutečně, dnes se avízo nad diskusními příspěvky neobjevilo a opět vidím políčko "reagovat".

              Před týdnem tomu tak nebylo a během týdne jsem se o přihlášení nepokoušel.

              Při pokusu o odeslání fraterova příspěvku z počítače připojeného k stejnému poskytovateli  se objevilo "403 Forbidden", příspěvek pak frater odeslal z jiného počítače s jiným připojením k síti.

            • vanhorne

              "ban-jako filius, například."

              Tak ten nevysveceny frater ktery to napsal by mel dostat ban. 

              • Reakce na příspěvek:

                Máte pravdu, můj bratr vysvěcen není et soror mea etiam non, i když, několik měsíců jsem ji neviděl, takže kdo ví...

      • Mohu se jen zeptat prosím, proč zde často publikuje pan Bican, ale nikdy neodpovídá?

        Někdy to nespravedlivě odnese jen pan Jégl. Nebo je to tím, že Tiscali jen přenáší články z Hlídacího psa?

  • Není žádným tajemstvím,že jak současný prezident Zeman,tak i premier Babiš jsou jsou u nás nejoblíbenější politici.Potvrzuji to pravidelně vycházející průzkumy.Je jisté,pokud by v příští volbě 

    prezidenta kandidoval Babiš,tak má velkou šanci zvítězit.

  • Není žádným tajemstvím,že jak současný prezident Zeman,tak i premier Babiš jsou jsou u nás nejoblíbenější politici.Potvrzuji to pravidelně vycházející průzkumy.Je jisté,pokud by v příští volbě 

    prezidenta kandidoval Babiš,tak má velkou šanci zvítězit.

    • To taky něco říká o našem národě … Jinak: další národní pohroma na obzoru ?
      • Prostě demokrat každým coulem. Když to není po mém tak je to špatně!!! Úroveň rozmazleného fracka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit