Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kouknul jsem na to místo na mapy.cz, u školy je zastávka, ale žádný značený přechod pro chodce tam není!!! Takže kamsi patří nakopat pan starosta!
    Takže nejmíň na 50 % zavinění chodce, který bez rozmyslu "skočil" pod kola.
    Měl počkat až autobus odjede a přejít až nic nepojede. Doporučuji se na mapy.cz podívat!
  • Je to tragédie pro všechny zůčastněné,ale určitě je slušné zdržet se veškerých soudů.Jsme skoro všichni řidiči a může se to stát každému z nás.
    • Věřte mi že při vší úctě toho malého kluka který už není mezi námi se nemíním zdržovat veškerých soudů !!! Je rozdíl když chlapec vběhne pod auto jedoucí 30 km/hod nebo 60 km/hod !!! Nechci se vracet na začátek motorismu kdy se běželo před automobilem s červeným praporkem ale nepřehlednou zatáčku také neprojedete nejvyšší rychlostí a když je náledí tak nejedete striktně v obci 50 km/hod ? nebo snad ANO ?
  • Mě rodiče naučili, že nemám bezhlavě přebíhat, ale počkat až nic nepojede! A přežil jsem do dnešních dnů! *6* *6* *6*
    Není to 100 % jen vina toho řidiče! Ono se dá přechízet i za autobusem, ale nejdřív vykouknu "za roh" než tam vlezu! Když tam někdo vletí sprintem bez rozhlédnutí,,, pak to takhle dopadne! *7* *8* *9* *13*
  • Popravdě a ruku na srdce !!! zeptejte se našich sousedů z Rakouska nebo Německa co by se dělo kdyby někdo u školy nebo na zastávce autobusu způsobil dopravní nehodu s následkem smrti a bylo prokázáno že překročil rychlost byť o 1 km navíc !!!
  • To je stará zkušenost,že zpoza autobusu mají někteří tendeci vyběhnout.Osobně to tam očekávám a hodně spomalím.Tenhle řidič nedbal a nepředpoklásal základní věc.Jeho vina a plná zodpovědnost !!
    • Zrovna tak jako chodec předpokládám, že po silnici pojede auto a nejdřív tam nakouknu *6* *6* *6* *6*
  • u školy,kde je dopravní značka pozor děti a jistě i přechod.Takoví hajzlové řidiči by měli dostat vyjímečné tresty za vraždu.
    • A ve skole a zrovnatak od rodicu chlapec jiste nekolikrat slysel ze nez prejde silnici MUSI se rozhlednout jestli neco nejede!
  • Tiscali jsou pouze černou kronikou skutečné novinařiny.
  • Až budou běžně "Auta usmrcovat" lidi, tak jsme slušně řečeno v háji, protože tu budeme mít vzpouru strojů. Spíš "Ridič usmrtil" .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit