Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • buzoši vladnou prahou. mezi ne patri sami chytraci spolu se švancikem ci kradouskem a další z ODS.
  • Chacha, zadnej sedlak z Moravy, ale bukvice jak vysita to je!!! A jeste podporuje pochod pedofilu, kteri hrde pochodovali s bukvicema! No fuj tajbl velebnosti. Uz je mi jasny, ze ta podpora, aby se stal primatorem, vysla od vlivnych bukvic! *12* *12* *12*
  • A to mně se teda začíná primátor líbit = kdo zná Nouzu, ještě z dob v triku ODS a na Ministerstvu kultury, tak se nemůže nikomu divit, že k Nouzovi má odpor
    !
  • 4 pisatelé příspěvků jsou dobří, jinak je to 4 kategorie nejhrubšího zrna..Jinak jsem spíše pro pana knížete než pro pana primátora
    • Pane Vlku, dovolím si tipnout y dobré: vlastenec, tečka, Honza a Not CSSD (jinak je to zřejmě jedna a táž osoba a případně používá i jiné nicky). A to, že má někdo jiný názor, ho ještě nemusí řadit do 4. kategorie. Mimochodem ti čtyři (jeden) výše uvedení se většinou zmohou jen na hrubé nadávky. Argumenty k věci nemají žádné.
    • Jen mne mrzí že píšeš takové hlouposti, ty jsi PUDR??
  • A mateřskou školu jste studoval v jakých letech pane doktore Vlku?
    • Myslím že pan Vlk nestudoval nic, protože když napíše leninysmus s tvrdým y je to na pováženou!! *3*
      • Víš jak myslíš? Dost blbě. Nauč se psát, než začneš někoho kritizovat!
  • kdyby mne všechno zajímalo tak milo, jako štěpení TOPKY a vývoj jejich Hudčka, to by bylo
  • Hudeček nastrčená náplava TOP09 nic jiného,potřebovali jen dokrást zbytek a uzavřít nevypověditelné smouvy ,který jim zajistí prachy na hóóódně dlouho!Věděli,že půjdou od válu tak musí zajistit sebe své rodiny,příbuzné,kamarádíčky a po nich potopa! *16*
  • Nevím jak ostatní, ale já neznám žádného pravicového politika, který by nebyl arogantní.
  • Hudeček je aristokrat, šlechtic a kníže.
    • Neříkej, on je levoboček švába Kchárla?
  • Ztotožňuji se s nickem "sTOP".Mladý asertivní,ambiciózní,progresivní PhDr.Vzděláním pan BUDIŽKNIČEMU--profesionální žvanil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit