Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanitární bombardování podle venci havla veškrny chrchly
    http://www.imagehosting.cz/?v=elityvslid.jpg
    • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Katastrofa-kdybyste-to-videli-Cesky-bojovnik-o-soucasnosti-nasi-armady-A-take-o-Kosovu-a-Jugoslavii-ale-to-je-uz-vazne-silne-432458
  • církevní komediant by pohřbíval naše státní úspory na důchod, do chřtánu přicházejících hadráků z Afriky. Nikoliv imaginárně ale zcela reálně svými prohlášeními o nutné vstřícnosti.A jeho smutku, že od nás odcházejí nebo se nám vyhýbají.Jenomže našim dlouhodobým snažením a cílem je právě vypudit bandu parazitů od hranic, ti kteří tady přeci jen vniknout dát na léčbu do detence. Pokud jsem nucen strpět strhávání mi z vydělaných peněz na důchod, tak dobře.Ale pokud by někomu stačilo k čerpání dávek jen 3 krát denně modlení ....... jejda to bych s ním udělal pořádek.Řečeno moc mírně.Týká se tady toho pacholka,Šabatové,Pelikána,Amnesty int. i Uřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky!
    • Tohle vyřeší revoluce. A k ní dojde. A potom....však to známe. *14*
      • Ano, to známe... "Právě jsem se vrátil z hradu, pan president přijal všechny moje návrhy...", tvrdil ožralý BožíLes v únoru 1948. A pak to začalo: krádeže, loupeže mučení, vraždy (páter Toufar), dokonce i ti co BožimuLesovi pomáhali zavést "budování šťastných zítřků" (Reicin, Slánský...) byli popraveni. *14*
        • právě jsem se vrátil z hradu,prezident beneš demižon přijal
        • proto dnes máme letiště Klementa Gottwalda, ten jak humánně vraždil v Srbsku
          • Nevím o žádném letišti Klementa Gottwalda ani o tom, že by dotyčný někde vraždil. Na to měl StB.
            • soráč já si ho spletl s Vencou Chrchlou
      • .... přijde zase nějakej Chrchla ...
        • ehm ehm myslím si ,že bychom měli po boku ehm ehm že amerických bratrů,že,humanitárně bombardovat,že ehm ehm,že ehm ehm
  • Chtěli je? Mají je... *14*
  • Dobročinnosti se meze nekladou…leč je to jenom vtip nebo realita?


    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/takova-obycejna-neziskova-organizace-lidi-v-riti-zaridi-vsechno/
  • Stejně jako Říše Římská se rozpadla zásluhou naduté poltiky rozvrácenou Barbary, dopadne i dnešní EU. S tím rozdílem, že EU k tomuto zániku si dopomáhá svou nelogickou integrací a přemrštěnou humanitou!!!!!
  • Pallo6
    Jak směšné.Pokud mají Italové holý zadek,potom nevím,co všechno holého máme my.
  • nojono typicky řecké, hranice to nehlídá, ale pak natahuje ruku ať dostanou stonásobné dotace na řešení problémů tím způsobených...
  • Umí stávkovat, mudrovat,demonstrovat.Neumí chodit do práce a plnit sliby.Jsou odsouzeni k mnohaletému přežívání s holými zadky.Už nemohou očekávat od EU žádné peníze ani podporu.Pokud chtějí byt humanisté směrem k připlouvajícím parazitům klidně mohou.Ale za svoje.Řecko má jednu z největších lodních flotil.Pokud jen lelkují v přístavech a neodhánějí barbary v člunech, musí na to sami dojet.To naopak kluci makedonští jsou jiní frajeři.Parazité u plotu vyskakují házejí kameny vyhrožují sebezničením ...... a ono nic.Jo kluci řečtí je nová doba!
  • Někteří se ohánějí antickými základy evropské civilizace. Na druhé straně Bruselští a USA bankéři odírájí tyto státy. Ve skutečnosti je život evropanů, jejich kultura NEZAJÍMÁ. Jde jim jen o to jak vyrubat co nejvíce na úkor ostaních. Současné vlády EUUSA nezajímá nějaká demokracie, humanita, ekologie a homo sapiens. Zajímá je jen moc nad těmi podlidmi. Nevím koho budou chtít terorizovat, až budou mít všechno a všechny.
  • Naco opravovat památky v Řecku a Itálii, když jim je Turci či ISlámský stát stejně zboří jako Palmyru v Sýrii!!!!
    • jo,tady tyto špíny co tam dnes žijí,nemají nic společného s kulturou,která tam ty památky postavila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit