Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žádná hodná holka to není...:-(( to je jistý..
  • To jsem netušil, že arabské rolnice nosily tógu. To jsou zase zfanatizovaný multikulti eus.ačky při čtvrtku. Blééé!!! *11* *12* *11* *12*
    • ... tys nikdy v životě nic netušil, holt jsi na to příliš hloupý, srágoro, už se s tím smiř :)))
      • Ty seš pořádně m.dlej makakovým ocasem. *15* *15*
  • Makak
    Jo jasně vesničanka, co takhle...
    Socha Svobody roku 6015: Nevinná zednářská symbolika nebo šelma z Apokalypsy?
    Proč je hlavní město Spojených států plné luciferiánských symbolů.
    Tma pod svícnem není světlem světa

    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2039-socha-svobody-roku-6015-nevinna-zednarska-symbolika-nebo-selma-z-apokalypsy-proc-je-hlavni-mesto-spojenych-statu-plne-luciferianskych-symbolu-tma-pod-svicnem-neni-svetlem-sveta.htm
    *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Díky :-) za odkaz Makaku já už kdysi četla že předobrazem je babylonské božstvo...tak nějak to je.Ono co udělali ušáci když vtrhli do Íráku -vykradli bagdádské můzeum,to jsou náhodičky:-)))
    • Soudruhu, chápu, že tě fascinuje tovarišč Vladimir Vladimirovič, jenomže on nenosí knírek ani patku tak jako jeho vzor Adolf a také má málo vlasů a je blonďák. *3*
      • Ty máš zelenej zákal kombinovanej s šedým a d.mencí k tomu. *15* *15*
        • Soudruhu zlej trolle alias Makaku, hlavně, že ty dobře vidíš a tvá inteligence vyzadřuje na dálku. *2* *2*
  • No a co? Kdepak ti islamáci vzali inspiraci? V antice, ve starověkém Egyptě a pro svého Mohameda u Ježíše Krista.

    Zajímavé, jak někdo stále hledá "nižší" a "vyšší" rasy, třídy, národy...
    • ... u tebe by bylo jakékoli hledání zbytečné, jsi jasnej, mamlasi :)))
      • No jistě, když to říkáš, tak to asi bude pravda. ještě mi na to dej razítko OV KSČ(m), aby to mělo "váhu". *1*
  • zástupy islamolobbů budou jednou čumět koho se to zastávali!
    • ... nejsou všichni čumilové jako ty, troubo :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit