txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (16 příspěvků)

 • Vlk1010 tiscali.cz

  Kalašnikov je pro svou nezničitelnost a jednoduchou obsluhu nejvyhledávanější teroristickou zbraní.Tak jsme jim to dodali i s municí.

  4.12.2017
 • vyhozeny_ucitel tiscali.cz
  4 se líbí

  Česká republika plně a vědomě podporuje vyzbrojování prozápadních teroristů. Akceptuje účelové lhaní USA o koncovém příjemci zbraní a podporuje otevřený boj proti demokraticky zvolené vládě prezidenta Bašára Asada. Existují dobří a špatní demokraté, jedni jsou dobrými vazaly USA a druzí hájí zájmy svého lidu a proto musí být zničeni.

  16.9.2017
 • doktor11 tiscali.cz
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  O policejním státě plným negramotů a nenažraných pitomců je veškerá diskuse k ničemu.Jen mně irituje že od těchto cvoků si my s naší historii bereme rozumy.Až USA přestane vykrádat bohatství-i duševní- mentálně vyspělejších států pojde jako jepice,velmi rychle a potichu.Bohužel peníze jsou na žebříčku výše než lidská hrdost a důstojnost.I ty největší mozky většinou podlehnou financím a zradí své ideály................

  16.9.2017
 • Zan (skrytý)
  5 se líbí

  A že nám páni novináři ani nenapsali, kdo se na tom napakoval. Asi chudáci nemaj zdroje...

  15.9.2017
 • Ono investikativní centrum (skrytý)
  6 se líbí, 3 se nelíbí

  chce být vidět za každou cenu. Novinářů jsou haldy. Pracují obecně jako žumpa Blesk. Seberou někde poloinformaci a vydávají takovou za ucelenou plnohodnotnou zprávu. Zkoušejí zda projde. Jsou takovým novinovým odpadem. Které navíc nikdo nezná. Staré pušky prostě změnily majitele. Pokud se s nimi mydlí mohamedáni, není to náš problém. Mohamedánů je jak srač.k. O 1000 víc nebo míň nehraje roli.

  14.9.2017
 • Zan (skrytý)
  5 se líbí

  Dobrá "morálka". Klidně se zabíjejte, jen když já se z toho dobře na....zeru.

  15.9.2017
 • KarelIV (skrytý)
  6 se líbí

  Přes všechnu propagandu po vítězném listopadu 89 má důvěra lidí v USA tak žalostnou a stále klesající úroveň. A co se fungování našich "demokratických" vlád po roce 89 je to dtto.
  Myslím, že co se týká vekslů se zbraněmi výmluvně hovoří toto:
  zpravy.aktualne.cz/ek...398599
  Citace:
  "Vedle vývozu vojenského materiálu vláda schválila darování ručních zbraní a nábojů vládě USA v celkové hodnotě 21,4 milionu korun na podporu iráckých ozbrojených a bezpečnostních sil v boji proti tzv. Islámskému státu a darování ručních zbraní a nábojů jordánské vládě v hodnotě 14,2 milionu korun."
  Darovali vážení. No vida jací dobráci jsou lidé v naší Soc-ANO vládě. Že se Babiš jako ministr financí ani nezmínil ve svém "rozpočtu" v jeho zásluhách ve výdajích ani v propagaci na TA3. ( www.ta3.com/clanok/11...y.html )- doporučuji shlédnout zejména fan klubu ANO, máte tam spoustu argumentů, pokud ale chcete použitelná fakta tak ale použít při tom elementární matematiku pro ověření co tam Babiš povídá.

  14.9.2017
 • Zlato (skrytý)
  11 se líbí

  Kdy nelhali?

  14.9.2017
 • Hobbit (skrytý)
  16 se líbí, 2 se nelíbí

  A k tomu Nemecko,, letiste RAMSTEIN,, Rumunsko Bulharsko

  Šmejdi Skutveny z USSA *11* *12* *16*

  14.9.2017
 • scott (skrytý)
  17 se líbí, 1 se nelíbí

  Spíš by mne pobavil článek s názvem "Američané řekli pravdu".
  Tak je to jen každodenní klasika.

  14.9.2017
 • pamětník (skrytý)
  21 se líbí

  Vážení,to není podvádění-podle našich minisrů a poslanců,ale pouhé mystifikování ,event.odklonění- a jako bylo humanitární bombardování Srbů,tak toto je humanitární zásobování obyvatel Sýrie islamistů !!!! Prostě jen to vidíme po česku a ne po amerikánsku. *1* *1* I proto vlastně aby bylo dost takové humanitární pomoci pro islamisty nařídila EU zákaz zbraní pro občany eu aby se event.nemohli bránit proti těmto vlastním tupým úředníkům a kdyby nám tu humanitární pomoc chtěli machometáni vrátit-jako-že se jich sem nahrnou další hordy i s humanitární pomocí AK,našich vz.58 a dalších..... *1* *1*

  14.9.2017