Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiradore a spol. Ukazujete tu pouze vaši malost a ubohost. Nic jiného.
    Jsem holka. Pokud vám to vadí tak jste holt Gayové.

    Vaše Rusko si včera uřízlo pěknou ostudu v přímém přenosu když po prohraném
    zápase uteklo z ledu. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Simone, prskáš vzteky, že Amerikáni lezou za Putinem s prosíkem a sám Kerry okřikuje Porošenka jako malého kluka, že? Jó ruský medvěd byl pro amerického orlíka moc velkým soustem. Takže se s tím už smiř. Krym je navždy ruský a Novorusko vznikne!
      • Jsem holka tedy Simona. Jsi ubožák který neumí napsat jediný příspěvek bez
        napadení názorové odpůrkyně.

        Vaše Ruská propaganda je tak stupidní že vám ji nikdo nezbaští. *5* *5* *5* *5*

        Ruští kmotři z KGB přicházejí díky sankcím o miliardy. Už pěkně nahlas remcají
        a mluví o možnosti svrhnout Putina. *5* *5*
        • Tak jak ti mám říkat Simone, Soňo nebo Simono? Nebo máš ještě jiné umělecké jméno? Začínáš v tom mít sám nějaký zmatek. A jinak, nevím, co je na mém příspěvku za proruskou propagandu, když schůzka Kerryho s Putinem je veřejně známá a taktéž Kerryho ostré pokárání Porošenka, který by rád znovudobyl Doněck, je známá skutečnost. Tak. co je na tom proruského, to mně vysvětli Simíku.
          • Jsem holka takže Simona.
            Nestřídala bych nicky kdyby je proruská strana neustále nekradla.
            • Ty ubožáku přestaň konečně špinit a pomlouvat.

              Jsem holka!!! Tak si to oslovování v mužském rodě strč za trenky.
              Zaregistrovala jsem si nicky - výsledek? Zdejší proruský chmaták nicků si až na jedno
              písmenko udělal stejný a psal jako za Simonu.

              Chováte se jako *12*
            • Lež jako věž, střídáš nicky ve velkým, troldo. Už jsem tady stokrát psal, že když se bojíš o svůj nick, přihlaš se pod emblémem tiscali a nikdo ti už nic neukradne. Jenže, ty, troll, tohle nechceš a tak dokola trapně a naoko bečíš a stále si vymýšlíš další a další nicky. Takže ti lze jen popřát, užij si to, dědku! *12* *16*
  • Simone, tak měl štěstí, že tě propustili. Já vím, "měla štěstí-jsi holka". *14*
  • Rusofilové zase září jak rudý nos opilce Gottwalda.

    Paní spáchá výtržnost a ničí cizí majetek. To není slušný protest.
    Rusofilové z ní však udělají nevinnou mučednici. *15* *15* *15* *15*

    Zkuste ( a je jedno v jakém státě) obsadit cizí majetek a počmárat stěny sprejem.
    Policie vás také odvede protože je to porušení zákona.
    • A co pražští "skvoteři"? Když na ně majitel nemovitosti podá stížnost, tak si na zásah policie ta sebranka ještě stěžuje. A to je sakra rozdíl, když porovnáš škody od tlupy feťáků a jednu starou jeptišku se sprejem.
    • Pak tedy nechápu, Simone, pro vždy tak ječíš, když za porušení zákonů někoho potrestají v Rusku? Podej logické vysvětlení !
      • 1. Jsem holka. Pokud ti to vadí tak jsi GAY:
        2. V Rusku trestají nevinné lidi jen za odpor vůči Putinově diktatuře.

        Právník Magnitskij nahlásil velkou korupci do které se namočil mocný muž z FSB
        - nástupce KGB: Nebyl zatčen zločinec ale Magnitskij.
        Poté byl ve vazbě brutálně zavražděn.
        • Dnes i jako Soňa?
          :-)
        • a opět mimo článek co chlape
          • Jsem holka. Jdi se léčit! *12*
  • rozdíl mezi americkými a zdejšími katolíky. Americký sedmdesátiletý katolík vyvěšuje akčně protijaderné transparenty. Zdejší sedmdesátiletý katolík se vybelhá z kostela s instrukcemi "volit" holobrádka a se složenkou takylidovce Lihoslava Kraďouska pak v Kauflandu brečí jak je draho a důchody malé.....
  • Předpokládám, že naše ministerstvo zahraničí zašle USA ostrou protestní nótu kvůli porušování lidských práv.
  • to ale blbci tihle SS, hlavně, že kritizujou ostatní!!!
  • Jsem ateista ale tuto paní uznávám je to postoj pro zachování lidského rodu!
    • hm. Pokud nejsi pokrytec tak musíš odsoudit i Rusko za to že používá
      jaderné technologie. Tak do toho. *5* *5*
      • Vyjimečně vám odpovídám i když z vašich příspěvků o vás to mi promiňte ale nemám to nejlepší mínění,pokud se týká objektivity.Mohl bych vám předkládat desítky důkazů ale asi to nemá smysl . Jste nebo jseš v pohledu omezeném a nezáleží vám na lidstvu jako takovém.Samozřejmě vše co je pro obranu je správné ale asi namítnete zase obranu vašeho "systému" kapitaluismu ale ten je nyní i v Rusku !!!Jinak to odsoudit Rusko no budiš ale zalistujte v netu a podívejte se proč USA jako první použily atomovku nebylo to kvuli konci války ale jako "klacek" na SSSR ! To ktarý systém bude lepší my nevyřešíme ale nechme to vývoji!
        Neruda jednou ve své básni ,myslím,že to byly "Písně kosmické a vůbec vy jste holt "AMERIČANKA" tak co se hrabete do Čech !!!
        http://www.psanci.cz/literatura_dilo.php?id=275
  • pro tu paní platí heslo - za hloupost se platí.

    Kdyby zvolila civilizovanou slušnou formu protestu bylo by to v pořádku.
    Ale obsazovat budovy a čmárat sprejem po zdech - to je zločin a musí být potrestán.
    Nehledě nato že takové chování se k jeptišce vůbec nehodí.
    • demokracie podle tebe.tvrdé prosazovaní v Sýrii je v pořádku tady u té paní je to špatně?
      Nech se léčit !! *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit