Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když něco kritizuji tak musím doporučit lepší řešení a jsem překvapen co se vyrojilo rychlokvašek na jádro až se stydím,že jsem to studoval a bylo nás pouze 16,ale to bylo v té zlé době,dnes je to výborné .Již scháním svíčky a louče a nebo odborníci je lepší baterka?
  • Většina novinářů jsou negramotní tupci, kteří neumí přečíst ani soudní rozhodnutí.
    O tom, že by Temelín nesměl skladovat vyhořelé palivo tam nic není.
    Senát soudkyně Viery Horčicové v neveřejném zasedání konstatoval, že rozhodnutí o umístění skladu v Temelíně předcházel proces, který nebyl v souladu se zákonem. (Před deseti lety!!!)
    Žaloba nebyla proti společnosti ČEZ, ale proti úřadu, který příslušné rozhodnutí vydal.
    Nebo si snad někdo (von) myslí, že teď to ČEZ rychle někam uklidí?*14*
  • Temelín je v Jižních Čechách - 10km na sever od Českých Budějic!

    Proč ve věci rozhoduje PRAŽSKÝ MĚSTSKÝ SOUD? Prahy se záležitost netýká ani v nejmenším - ale že na Pražském městském soudu sedí "soudci" - přátelé ekologických organizací, si štěbetají i vrabci na Šumavě.

    Ostatně i jejich výroky v kauze "blokáda lesa kvůli kůrovci" byly též "ekologické" - spíše ekoterorristické.

    A pokuď právníci jdou na ruku terroru, je to smutné!

    Nota bene - když se dozvíme, že ve věci rozhoduje soudkyně SLOVENSKÉHO původu, nějaká "Viera ..."! Už to je podezřelé samo o sobě...
    • Nemůžu s tebou souhlasit co se týče tvého vyznání o Ekoteroristech. Tenhle nešvar - slovní výtvor hodně používá Céman a spoustu lidí s pokřiveným charakterem. Zamysli se nad tím co říkáš a nedělej ze sebe blba.
    • Do Temelína jezdí tolik kontrol a bylo zpracováno tolik posudků a přece se podařilo něco najít.
      Náměstek jihočeské hejtmanky:
      „Perou se, ale řešení to nemá. Musíme se s tím vypořádat, vždyť v kontejneru to (palivo) může být až 60 let a do té doby snad stát vyřeší úložiště jaderného odpadu, hlavně ne v jižních Čechách. Jako kraj jsme plně v souladu s obcemi, kterých se to týká, nechceme ho (úložiště) tady. Aktivisté uspěli, asi mají představu, tak by ji měli říct,“ uvedl Hroch.
      Zdroj: https://budejovice.idnes.cz/temelin-aktiviste-sklad-palivo-dmv-/budejovice-zpravy.aspx?c=A180522_111507_budejovice-zpravy_mm1
      Tak to říká každý, někde to být musí, jenom ne u nás! *14*
  • Jádro jde do kytek a všichni chytří odborníci co se tím zabývají tohle dávno ví. Jen tady v CZ jsou bolševické mafiánské páky, které za každou cenu budou přesvědčovat o opaku.
    • "Řekni, kde ty kytky jsou!", protože odborníci, kteří se tím zabývají, to vědí.
      V Evropě je aktuálně rozestavěno šest a projektováno dalších šest reaktorů.
      Bolševické mafiánské páky mocně zabraly a staví se i ve Velké Británii.
      • Chlapče, vůbec se s tebou nepřu, o tom, kdo a kde staví jaderku. V tom nevidím žádný problém, protože technologie jde stále kupředu a jsem v tom s tebou asi za jedno, ale já se bavím o problému s vyhořelým palivem. Tady je kámen úrazu a hlavně pro bolševické mafiány. Pokud ty, gramotný člověk si myslí, že u sousedních kapitalistů není bolševik nebo jaderný mafián, tak je zbytečné s tebou diskutovat.
        • "Jen tady v CZ jsou bolševické mafiánské páky"
          "...že u sousedních kapitalistů není bolševik nebo jaderný mafián"

          Vy jste dva?
          Pokud mi tedy něco neuniklo a "Jen tady v CZ" letos znamená "u sousedů také!".
          Zdá se, že diskutovat s vámi je možná možná zbytečné, rozhodně však obtížné.
  • Je mi z tohoto státu opravdu zle.Skladovat palivo vyhořelé u JE je dobré proto, že tam jsou na blízku odborníci.V tomto státě je tolik zbytečných odborníků,ale praktik žádný.Stačí,když jsme díky Havlovi a chátře o 100 let zpět a ještě svítit loučema.
    • ObcanHavel
      nechceme další Černobyl, děkujeme pěkně soudruzi
      • Tento způsob argumentace jsem zaznamenal poprvé v roce 1990, když rakouští Greenpeace rozdávali na Můstku samolepky "Stop CSFRnobyl!", aniž by tušili cokoli o příčině havárie a spoléhali na to, že většina obyvatel a návštěvníků Prahy je na tom stejně.
        Od té doby jsem zaujal k ekoteroristům jasné a pevné odmítavé stanovisko.
        Jinak: Ano, bydlím dostatečně blízko JE Dukovany na to, abych fasoval jódové tablety.
      • Chtěl jsi soudruhu napsat o Japonské elektrárně dodané Westinghause z USA,co jí vypadlo chlazení?Ten Černobyl byl lidský faktor .A Japonsko projektová dokumentace dodaná USA.
        • Která krachuje a jádro bereou od Ruska i ostatní země,které se řadí k Západu.
        • ObcanHavel
          no vidiš, kdyby tam měli takové šikovné aktivisty jako u nás, mohli se japonci vyhnout průšvihu

          nicméně damage control měli v japonsku lépe zmáknutou než soudruzi, takže tím nezamořili půl kontinentu
          • Můžeš mi to damage přeložit do rodného jazyka a ne do emeričtiny a nebo do němčiny?
          • Zajímavé, i v tomto "profláklém" zdroji se lze dočíst něco jiného.
            https://cs.wikipedia.org/wiki/Hav%C3%A1rie_elektr%C3%A1rny_Fuku%C5%A1ima_I
  • ObcanHavel
    dobrá práce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit