Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, máte se? Mám pro Vás tip, je to zajímavá možnost přivýdělku, perfektní na letní večery. Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a je to perfektní. Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka! Podívejte se na http://www.Cerna-Cervena.cz/?s=t2
  • ... jde o to jenom plivat špínu, že? ... každá zpráva se hodí...
  • Také mně připadá to hraní na princátka v dnešní době poněkud komické a trapné. Ten den se narodilo tisíce dětí na celém světě, možná mnohem nadanějších a nikoho kromě rodičů nezajímají. On ten Zeman má asi pravdu, že většinu médiíí reprezentují debilové.
  • Běžte už s tou středověkou politickou scénou do......... Planeta jde pomalu do hajz.... a všechny nejvíc zajímá nějaká uprděná šlechta.
  • Tak a nyní budeme informováni průběžně o počtu nových vlasů "princátka" skvělé!! *1*
    • Souhlas, ale to že vláda žere prachy už 2 měsíce za nic pardon za boj o koryta, to se nikde nepíše. Jdete už s tím aristokratickým šmejdem do hajzlu. lidi zajímá jak uživit rodinu, ne nejakej ve zlatě chovanej šmejd!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit