Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Izmæl

    Já bych rusáky banoval automaticky bez udání důvodu. 

    • Jack1947

      Ne každej ale většina jsou Hackeři nevynalezli to náhodou hackování her ?

    • CRYPT

      +1

  • Coffin.Corner

    Naštěstí už nemůže být přidán do blacklistu...

  • RAMIUS89

    Twitch aj tak nikoho nezaujima.

  • Neuvěřitelný, desítky let tu v rámci demokracie vládne svoboda slova a (samozřejmě až na extremistické projevy) to nikomu nevadilo a najednou poslední léta se z toho dělá neskutečný humbuk, cenzura na každém kroku, apod.. To je fakt k smíchu.

    Řekl bych že vrchol současné civilizace už máme za sebou a přichází postupný pád.

    • Derp_1337

      Postupný pád? Ale ne, prostě se všechno točí neustále v cyklech. Nezáleží na tom, jestli se jedná o módu, žurnalistiku nebo třeba zdravou výživu, všechno se to neustále opakuje. Jediný rozdíl je v tom, jak dlouho cyklus trvá než se něco zakáže a pak zase zpět povolí a dostane "do módy".


      Třeba k žurnalistice mě napadá jeden starší článek, který jsem četl od redakce časopisu Maxim (nebo Playboy?). Redaktor tam mluvil o tom, že jedno desetiletí mohli v časopisu dát fotku kompletně nahaté ženy s kompletně viditelnými detaily, následující desetiletí by je za něco podobného žalovali a zavřeli a tak musí používat fotky víceméně zahalených žen. A tak se ten cyklus pořád víceméně opakuje.

      A k zdravé výživě? Např. "Jezte zeleninu, je zdravá a velká". O 15 let později vědci vydají nové prohlášení "Zelenina je tak velká, protože je plná zplodin a není zdravé ji jíst". Atd. atd.

    • Upřímně, nadávání mi chybět nebude. Navíc, když by ti někdo nadával do gaye, tak by se ti to asi taky nelíbilo? Zároveň nevím, proč by se sexuální orientace měla jako nadávka používat. I když by to chtělo vidět přesné důvody proč, ale za tohle bych třeba taky banoval a nevidím v tom nic nedemokratického nebo přehnaného. Pokud si někdo chce nadávat jak je libo, nikdo mu nebrání si založit vlastní streamovací službu / použít jinou. Pokud Twitch chce mít určitou úroveň slušnosti a něco požaduje na streamech za nežádoucí, ať se streameři přizpůsobí nebo jdou jinam.

      • Jack1947

        Náhodou gay je klasická nadávka a ještě celkem slušná.

        • Mno, jak pro koho.

          • Jack1947

            Já bych řekl gay= noob neschopný trotl trouba ale chápu někomu to sednout nemusí ale hned bych kvůli tomu zuřivě nebanoval to samé například Nigga/er ... prostě by to chtělo ujasnit si co se s mí a co není za rámec.

      • Derp_1337

        Tady je problém v tom, že Twitch neřeší jádro problému a jde po špatných lidech. Problém s toxicitou byl v 99% případů u běžných diváků, kteří v komentech dost hrubě nadávali.


        Nemyslím si, že banování streamerů kvůli tomu, že jim jednou vyletělo z úst sprosté slovo, je zrovna řešením problému. Navíc jejich současný systém trestání "sprostých" diváků není moc efektivní. Doposud sice blokovali účty provinilců, ale ti lidi si v klidu můžou založit účet nový. Twitch nijak výrazně nezablokoval tvorbu nových účtu, protože nový účet = nový potencionální zdroj peněz.

        • Jack1947

          Přitom by stačilo, aby měl kanály kde je možní nadávat a ty které ne tam by se nenadávalo.

  • ZOLLINO

    Konec Twitche se blizi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit