Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Nováková

OSOBNOST 24.4.2013 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    dovoluji si Vás, paní Nováková, oslovit nejen jako matka dětí, které čtou Vaše příběhy v čítankách ale i jako organizátorka kulturních akcí. Působím v Desné v Jizerských horách. Blíží se březen a já pomýšlím nad měsícem, který je knihám věnován. Ráda bych se Vás zeptala, zda byste přijala pozvání do našich končin a dětem na naší místní škole přiblížila Vaši spisovatelskou dráhu. Jistě by to bylo zajímavé setkání, vždyť každé dítko Vás podle čítanky zná... Pokud pozvání z jakéhokoli důvodu odmítnete, přijměte alespoň nyní mnoho díků a přání všeho dobrého. S přáním příjemného dne Kateřina Melicharová za Kulturní a společenské centrum Alfa, Desná, tel.: 774464316
  • také se jmenuji zuzana novakova, ale myslím si, že by vás moje krátké pohádky nezajímaly *3*
  • Vážená paní Nováková, jednou jsem se v Brně setkala s Vaší dcerou Luisou. Ale bohužel nemohu najít její e mail. Posílám Vám adresu svých novin pro případ, že byste chtěla Vy nebo dcery zveřejnit nějakou krátkou povídku. Srdečně Urbanová
    www.spisovatelskenoviny.com

    marta.urban@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit