Přejít na výpis diskuzí

Zino Davidoff

OSOBNOST 31.12.2006 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kouril jsem davidoff nejaky rok ale pozledni dobou necitim zadny tabak jen nejakou chemickou sracku davidof shape jiz nevezmu do huby vyližte mi snima a..l!! Jste ubohy zmrdi zbohem Petr Huba
  • Ja som bol zástancom značky Marlboro ale skúsil som tak rok dozadu Davidoff a spoznal som originálnu chuť tabaku.Už by som nemenil.Je to lahodný požitok cigarety.Neviem či je to v dnešnej dobe až taká kvalita ale pri hodnotení dnešných výrobkov je na lepšej úrovni.
  • Zino Davidoff naozaj vedel ako žiť a to že sa dožil 87 rokov o tom svedčí :)
  • kvalita Davidoff

    Uz 15 rokov som naruzivym fajciarom znacky Davidoff,stane sa ze to niekedy prezeniem s fajcenim, ale este nikdy mi nebolo spatne, alebo som nemal tlak na hrudi po vyfajceni väcsieho mnozstva cigariet. pred tym ako som fajcil ine znacky som maval bolesti hlavy, a rôzne nevolnosti. to hovori za vsetko,uz raz darmo, my fajciari si tazko odvykame od tejto neresti,ale ked uz fajcime, vyberajme si kvalitnejsie znacky tabakovych vyrobkov.medzi ne patri Zino Davidoff.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit