Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Zelenka

OSOBNOST 25.12.2015 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • scénárista,režisér.

  • režisér.

  • režisér.

  • druhořadý režisér,není to žádný Lars von Trier!

  • Hankal

    Vážený pane Zelenko. Milují pohádky jako snad každý, sama píší pohádky. Je tomu několik let co jsme hráli pohádku O slepičím princi, a nedávno jsem poslala i pohádku Soví pírko do Albatrosu. (Jen některé normostranky). Myslím že by se jedna znich určitě hodila ke s filmování. Pokud by jste měl zájem aspoň trošku, moc ráda bych vám poslala rukopis. S úctou H.Laurinova

  • Dobrý den pane Zelenko, mám pro vás tip na film. Film by se jmenoval Nevěrná a špičkově by tu nevěrnou zahrála herečka a blíženkyně v jednom Karolína Krézlová. Byla by v tom perfektní a ten film by zabral. Byla by tam i občas nahá a kina by byla plná. Ale o to tak ani nejde. Šlo by o ten příběh jako takový. Ona je úžasná na hraní mnoha rolí a každá je jiná. Několik žen v jednom. Chytrá potvora, super role pro ni. Mohl by ten film vycházet z filmu Nevěrná, kde hrál i Richard Gere. Ale nějakou tajnou zápletku a akčnost navíc. Byl by to spíše tajemný příběh, temný. Mohla by chtít i někoho zabít, ale nakonec by to neudělala. A zmizela by v davu. Prosím, napište scénář a natočte ho. Víte co mám na mysli. Děkuji
  • Dobrý den pane Zelenko, četla jsem komentář k Vašemu momentálnímu zdravotnímu stavu. Nemám věk ani zvyk oslovovat známé osobnosti. Avšak ve vašem případě musím udělat výjimku. Patříte do kategorie slušných, velice skromných a příjemných osobností. Cítím se poněkud nesvá, ale proč jednou nepřekonat své životní zásady. Tak že: zdraví Vás pravé koleno z pokoje č.9 CLPA. Také pajdám a zuřím, že se okolnosti neubírají k lepšímu podstatně rychleji. Jsem sice patřičně obskakovaná, ale cítím, že už je na čase hodit berle za hlavu a začít zase fungovat. Moc Vás zdravím a těším se na Vaše další filmové úspěchy.
  • Vážený pane Zelenko. Píši pohádky pro děti a velmi se mi líbí ty Vaše filmové. Jedna z mých vydaných knížek je s adventním námětem, o čertech, kteří dělají všechny možné pekelnosti pro to, aby pokazili dětem mikulášskou a vánoční nadílku. Knížka je plná zápletek a myslím, že by se hodila pro fimové zpracování. Jmenuje se Čerti nikdy nespí a námět je neotřelý, bez nešťastných princezen, udatných mladíků a vykutálených dvořanů. Kdybyste měl jen trošičku zájem, ráda bych Vám knížku poslala jako dárek. Jen tak pro Vaše potěšení nebo pro někoho z Vašeho okolí. Šťastné Vánoce a všechno nejlepší v roce 2016. S úctou J.Kratschmarová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit