Přejít na výpis diskuzí

Zdena Hadrbolcová

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Zdenka Hadrbolcová je pořád hezká,taky se mi vždycky líbila,přeji hodně zdraví
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    PANÍ ZDENKO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !
    JIŘÍ
    *3* *15* *15* *3* *14* *3* *15* *15* *3*
  • přání

    Milá paní Zdeňko
    Přání k Vaším narozeninám jen to
    nejlepší!!!
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Díky za pomoc.

    Děkuji Vám za pomoc při setkání s Václavem Knopem. Bohužel neni 6.září, ale 6.října. Nevadí, zdraví Kamil z Ústí nad Labem. *4*
  • Výborná herečka

    Paní Zdenu Hadrbolcovou jsem měl rád již od dětství.Je mi 56 let a vžvy se mi jako herečka moc líbila a vlastně ještě líbí.
    • Re: Výborná herečka

      Já ji měla taky ráda jako herečka je výborná,ale v roce 1989 jsem si o ní udělala úplně jiný úsudek. Hraje dobře,to jo,ale doufám,že pochopila,za koho se postavila v roce 1989 a v 90tých letech.Doufám,že procitla a nestaví se již na stranu těch,kteří naší republice uškodili a škodí dál. Jen ji zadlužují a dělají z ní kolonii.
      • Re: Re: Výborná herečka

        Ta neprokoukla. Stále se staví za ODS.
  • vashley

    Růža

    *14* Je to super herečka!!!Nejvíce jí žeru v Ulici jako Růžu *15* Je tam fakt bořííí *3* A vy všchni budete tak starý i já (jestli se toho dožijeme *15* )
  • Jste skvelá herecka. *4*
  • Jsi už moc stará ! *1* *3* *9* *9* *9* *13*
    • Re:

      No taky se nediv ty budeš taky starý! *13*
    • Absolutní hlupák je...

      Absolutní hlupák je ten, kdo napsal, že je stará. Ty si myslíš, že nezestárneš? Mládí není přednost ani zásluha. Je vidět, že si nevážíš starých, moudrých lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit