Přejít na výpis diskuzí

Zac Efron

OSOBNOST 17.1.2007 
1694 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Herecká katastrofa celý Zac Efron 

    • Koukám tobě se nezavděčí nikdo. 🤦‍♀️😄

      Ty jsi pan herec a taky krasavec. 😄

  • JE moc krásny ma krásny očí a krásnej usměv a 18 .10 . 2017 má třicet a já mu přeju vše nejjj
  • Mam ho srasne rada hlavne jeho oči,vlasy a vyptacovane telo.Skoda,ze nebyva na Slovensku.
  • Som do teba strašne zamilovaný
  • To je doopravdy dokonalej hezounek. Ty jeho nádherný modrý oči a ty jeho rty. No a ještě k tomu má talent. Perfektní. V každým filmu září jako hvězda. Moje nej filmy: 17 Again. The Lucky One, Neighbors, The Awkward Moment, HSM. *14*
    • Ještě jsem zapomněla napsat film smrt a život Charlieho St. Clouda. Jak jsem mohla zapomenout. A taky jsem už viděla film Dirty Grandpa a je to fakt crazy a je tam na co koukat rozhodně doporučuju.
  • myslím, že si to tady nepřečetl holky :))

    A *zřejmě* ani neumí česky *15*
    ale až s ním budu zanedlouho chodit, tak ho začnu učit češtinu a třeba vám pak i odpoví *1* *2*
  • Happy birthday Zac Efron
    I ♥ you :-*
  • Všechno nejlepší Zacu jsi fakt dobrej herec.Doufám že se ti bude nadále dobře dařit. *3*
  • ahoj preji ti vse nejlepsi jsi muj oblibeny herec *14* *14*
  • No je to uzas chlap ... kazda ho chce ... super herec sexos a vsetko dokopy ... a co tu pisete ze sa rozisiel s vannesou ... najde si inu ... vsak viete co a neboli taky uzasny par ako pisete ... takze kluuuud ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit