Přejít na výpis diskuzí

Willow Smith

OSOBNOST 16.7.2010 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday
  • mne osobne sa nepaci podla mna sa robi velkou pani
  • Je to prostě hustý, já už nevím jak to jinak popsat. *3*
  • Je to prostě hustý! Je herečka, zpěvačka i tanečnice a to jí ještě ani 15 není! A to jsem si včera pouštěla jednu písničku, kde jí bylo teprve devět. A v jedné písničce ještě byla s Nicki Minaj, myslím, že se ta písnička jmenovala Fireball. Prostě se tomu divím... Protože, když jsem si pustila jednou svoji oblíbenou písničku a ona právě skončila tak v nabídce jsem viděla písničku právě od Willow Smith! A nikdy by mě nenapadlo, že je to ještě malá holka! Ale zpívá dobře na to, že jí ještě není ani 15 let. Já si totiž myslím, že Willow už má hlas jako dospělá holka! Úplně mi to tak připadá, ona nemá hlas jako děcko, přitom ale děcko ještě je! A je taky herečka přesně jako její táta! Ten je taky herec a nazpíval taky pár písniček, ale jinak zpěvák není. Willow to všechno prostě zdědila po tatínkovi. Moje sestra má zrovná ráda jejího tátu jako herce. Líbí se jí filmy s Willem Smithem. Musím se přiznat, že mě se moc nelíbí, ale dívat se na to dá. Ale Willow má opravdu talent, prostě je to neuvěřitelné!!! Já už prostě ani nevím jak bych to vlastně měla celé popsat. Ale říkám vám Willow je prostě moc šikovná holčička a tančit umí taky skvěle! Ale že je herečka jsem doopravdy nevěděla. Nikdy jsem jí neviděla v žádném filmu nebo seriálu. :)
  • Má docela dobré písničky, zrovna dnes jsem si dvě poslechla. A jednu má dokonce s Nicki Minaj! Prostě bomba, vůbec bych to nečekala! Určitě to zdědila po tátovi...
  • Taková mladá a už zpívá... :D Super!
  • cože!? je přesně dva roky starší a je stejně vysoká!?
  • Becky1331
    Happy Birthday *1* *1*
  • Hi *3* Happy birthday *4*
  • Ahoj jmenuju se pavel jemi 17 a pocházím s karlových varu a miluju tě wilow chci tě ale že ty ani newis ze existuju tak dneska se du zabít !:( miluju tě a budu tě milovat i v nebi budu na tebe davat ze zhora pozor mozna te i uvidim jako ducha zajdu za tebou dneska umřu nechal jsem i dopis pod moji postely mnej te se lidi miluju vás :))))))):((:***♥
    • Renysek12
      Nesmíš se zabíjet jen proto, že ji tak strašně miluješ! Víš jak třeba já mám tak strašně moc ráda svoje rodiče, kvůli kterým bych udělala cokoli na světě? Ale taky se kvůli tomu přece nebudu zabíjet! Prosím, nedělej to!
      PS: Na tento komentář je už asi pozdě, co? :(
    • BULDOG
      Co?! Nemužeš opustit všechny co máš rad jen pro ní ja jí mam taky moc moc rada ale nemužu umrit jenom proto nedelej to prosím
      • Hle, ten Pavel říkal, že nás miluje! OMG!
    • DepecheModeLoverka
      nepřeháněj človíčku, kdyby se šel vždycky někdo zabít jen proto, že se s ním nevyspí známá osobnost populace by byla v řiti
    • Jsi blázen? Willow máš šanci někdy vidět - třeba si psát přes Twitter!!! Si blázen O.o
      • Renysek12
        Na Twitteru už Willow nebyla aspoň čtyři roky. Poslední tweet napsala v roce 2011.
    • What the hell?!! Jsi psycho? Doufám, žes to nemyslel vážně a děláš si srandu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit