Přejít na výpis diskuzí

Wesley Snipes

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Wesley Snipes je dobrej herec a nejradši ho mám Blade 1,2, Blade : Trinity a Vlak plný Peněz
  • jeto stari človek a je bohati *16* cr
  • ahoj jak se maš 123546borec blade Wesley Snipes
  • taky hrál

    Wesley Snipes také hrál v klipu Bad od Michaela Jacksona 1982 *3* *14* *14* *14* *14*
  • Nevíte někdo kdy ho pustí z lochu

    PRej sedí za to že neplatil daně z výdělku a nevím kdy ho pustí divný že to tu vůbec nepíšou
  • ......

    hale newíte někdo jak je vubec wesley vysoký?mne příde 178 cm celkem málo na herce...bývají většinou vyšší...ale jinak borec jako blázen...s bezva postavou..muj vzor:):)
  • zipp

    Wesley

    Wesley Snipes je fakt skvělý herec, ve filmu "Bílí muži neumějí skákat" hrál parádně
  • Wesleyho narozky

    Dnes slaví Wesley 46 narozeniny.Je to zajímavý herec.Znám ho z akčáku Vlak plný peněz,scifi Blade a dalších.Přeju mu vše nejlepší.
  • cobra11

    Miami

    Wesley je můj neoblíbenější herec s černou pletí *14* *14* *14* *14* *14*
  • Role

    cus potreboval bych vedet jak se jmenuje film kde hral myslim ze taky wesley snipes a myslim ze to zacina tak ze hraje americkej fotbal bezi po hristi a vytahne zbran a zacne tam strilet hrace kolem vydel sem to uz davno a nemuzu si vzpomenout na nazev dik
    • Re: Role

      Film se jmenuje Poslední skaut, hlavní roli hrál Bruce Willis, jeho černošským partnerem nebyl Wesley Snipes, ale Damon Kyle Wayans.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit