Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Steklač

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako maly kluk jsem cetl snad vsechny jeho pribehy. Jeho knihy jsou skutecne velmi dobre. Ted ziju v nemecku a hledam jeho knihy v nemcine, aby muj syn take mohl tu krasu cist. Bohuzel se mi podarilo pouze jednu knihu najit "Der gelbe Max" Zluty Robert. Ja doufam, ze to nebyla pouze jedna kniha, ktera byla do nemciny prelozena. Treba to tu nekdo precte a muze poradit, kde bych mohl hledat dal? Dekuji predem
  • Rád bych zjistil, zda byl pan Vojtěch Steklač v r. 1960 na měsíčním pobytu ve "school camp" v Ogmore-by-Sea a zda případně některé poznatky z tohoto pobytu uplatnil ve svých knihách.
  • Jeho knihy se mi velice líbí je mi 14 let a ctu už jeho knihy od 6 let
    • Je mi 14 let a Dvojčata v akci se my velmi pýbí *3*
  • CHYBA v profilu: váhy >> Váhy.
    Jména znamení zvěrokruhu a osoby v nich narozené píšeme s velkým písmenem (viz http://www.ucirna.cz/cestina/velka_pismena_hvezdarske_nazvy.php).
  • Béďa dynamit a spol.

    Četl jsem v roce 94 v Itálii.Nádherná vzpomínka i knížka!.) Díky
  • Steklač od mych skolnich let do duchodu?

    JE ho knihy ctu od 6 let a v mych nynejsich 15 tomu neni jinak. Zacal jsem jak jinak nez Borikem, pres dalsi dily teto serie , ruzne Bondndibeje... a tak dalejsem dnes u Jak se vrazdi v Cesku. Jestli to takhle bude pokracovat dal budu si schnet pokoj pro knihy jen od nej.
  • *4* *16*
    • Re:

      co je? *7*
      • Re: Re:

        neděle *1* *1* *1* *1* *1* *1
      • Re: Re:

        neděle *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit