Přejít na výpis diskuzí

Vlastimil Brodský

OSOBNOST 25.10.2010 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • byl to borec
  • Vlastimil Brodsky byl fenomenalni a super herec,cest jeho pamatce.
  • Pohádky z bílého pyžamka

    Ahoj. Nevím jestli mi někdo odpoví *4* V dětsví jsem strašně ráda poslouchala vyprávění pohádek z bílého pyžamka, snad si dobře pamatuji že je namluvil pan Brodský a chci se zeptat jestli je někdo náhodou nemá a nemohl by je postrádat anebo nějak nahrát. Chtěla by jsem je pouštět i svým dětem. Moc děkuji
    • Re: Pohádky z bílého pyžamka

      http://www.ulozto.cz/4830689/pohadk y-z-bileho-pyzamka.zip
  • broda

    kde je pan brodsky pohrben
    • Re: broda

      Slunečná u Česke Lípy
    • Re: broda

      Každý tvor, který projde naším životem ať je to člověk nebo nějaké zvířátko buď zmizí nebo zůstane v našem srdíčku navždy a tak je to i s panem Brodským. Já jsem pana Brodského i když už není fyzicky zde
      *4* zachovala ve svém srdíčku *14* a ze srdce bych si přála, aby takových bytostí jako byl on bylo víc. Nač přemýšlet kde je, je v našem srdci!
  • Brodský,Brodský,Brodská a Brejchová?

    Podle mně není Marek Brodský syn Jany Brejchové! *5*
    • Re: Brodský,Brodský,Brodská a Brejchová?

      Ne,to není.Můj táta byl dvakrát ženatý a měl dvě děti a já jsem dcera Jany Brejchové a Marek je tátovým synem z prvního vztahu.
      • Re: Re: Brodský,Brodský,Brodská a Brejchová?

        pěkně ubohé vydavat se za Terezu Brodskou.... *13*
        • Re: Re: Re: Brodský,Brodský,Brodská a Brejchová?

          Miso, a proč ubohé? Ty hned musíš podezírat a urážet? *13*
          To se musí vydávat za někoho? Já věřím, že Terezka občas zabrousí na stránku svého otce. A byl tady dotaz, tak odpovědela. Řekla něco špatně? Nemusíš být hned podezíravý a psát o ubohosti. Terezce touto cestou posílám pozdrav. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit