Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Burian

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím poraďte.

    Nápěv: “Pojď a skoč mi do náruče, ať tvé srdce na mém tluče”

    Bylo mi řečeno, že to zpíval Vlasta Burian.

    Z kterého filmu to je? Pokračuje to nějak? 

    Syn (2 roky) to moc rád zpívá a já mu slíbila, že zjistím odkud to je a jak je to dál.

    Děkuji za pomoc

  • Nejlepsi herec a komik. Ceske zlato.:-) :-) :-) :-)
    • zajimalo by me zda zkutecne Vlasta Burian uzival kokain...
      taky by me zajimalo zda skutecne i Charlie Chaplin touzil s Vlastou Burianem hrat ve filmu...
  • Už od malička jsem jeho filmy milovala. Jeho humor je stále aktuální a nadčasový.Pan herec,kterého naši lidé neuměli nikdy dostatečně ocenit a omluvili se mu až po jeho smrti.Stále zůstává jako nejkrásnější vzpomínka na moji babičku s kterou jsme se na jeho filmy dívala.
    Za mě můj nejoblíbenější herec vůbec.
  • Burian Vlasta nad nad super herec. Dnes už takový nejsou ti dnešní si nemůžou ani čichnout k jeho hereckému umu. *14*
  • Moje babička ,mého otce maminka , Helena BURIÁNOVÁ byla neteří Vlasty Buriana, on jí říkal APRÍLUŠKA Protože se narodila přímo na Apríl tolik toho nám vyprávěla ,Jak byl její strýček hodný, A sranda sním prý byla .A tak si říkám škoda že jsem toho to muže nemohla poznat sama .Jeto vlastně i můj příbuzný, ale asi z kolikátého kolene? . Jak vlastně ke mě patří ?.Když můj otec .A jeho maminka, Tedy moje babička Byla je ho neteří??????? Napište mi prosím , Já se vtom vůbec nevyznám ztrácím se vtom .PÁ ...MONA LIZA DĚKUJI *4* *14* *9* *10*
    • ahoj monalizo, od dětství vím, že je tento pro mně veliký člověk nějak spjatý s mojí rodinou,Našla jsem jeho rodokmen na Wikipedii. Budu pátrat dál.Moje pokrevní příbuzná se zabývá rodokmenem naší rodiny, jako dítě mně vyprávěla moje babička, že Vlasta Burian je příbuzný Řehořů. Budu hledat Dříve nebyly možnosti.Dědeček byl Řehoř, a já.jsou tam Dickové Jan a syn Jan Dick....Byli to lidé s ušlechtilou duší.......Tak je fajn, třeba něco objevíme.Marie
    • jaromirfarnik
      A nějaké fotky máte ??? Ptá se Jaromír Farník,autor knihy Album V.Buriana
      • a nemate nahodou film Tu ten kamen?nabuk99
        • Tu ten kámen je bohužel považovaný za ztracený, ale třeba se najde. *3*
    • Vaše babička byla neteř Vlasty Buriana, Váš otec je prasynovec, no a vy jste prapraneteř.
  • O tom, že je pan Burian opravdu jedinečný svědčí i to, že vyšla celá jeho filmografie na DVD. A stojí to za to!!! *4*
  • Filmy pana Buriana jsou zárukou kvality, krásného a vtipného humoru a nádherného umění. Je prostě nepřekonatelný.
  • Pan Burian..co k němu říct? Naprostá jednička českého filmu, nejlepší herec a nejlepší komik. V dnešní době mu nemůže nikdo konkurovat. Dívat se na jeho filmy je pohlazení pro duši. Je to tak něžné, nezapomenutelné, jeho humor je jedinečný a nenahraditelný. Už 50 let tu s námi není, ať je mu země lehká.
  • Uz som v zivote videla a citala vselico, ale toto je vrchol!!!!! Ako je mozne, ze takyto super analfabet mal dovolene napisat Vlastu Buriana zivotopis a ze ho pritom netrafil slak?! Nielen ze ma nespravne a chybne informacie, ale nema absolutne pravo ani vyslovit meno nasho najlepsieho a najdrachsieho komika, ktoreho humor napriek desatrociam je stale aktualny a nenahraditelny!!! Jeho filmy sa daju pozerat denno-denne a vzdy sa na nich clovek z chuti zasmeje a zabavy.
  • *15* Komiku už tady je malo a vy jste byl dobry herec i komik *5*Divačka s moravy *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit