txt

Diskuze k článku: Vladimir Putin

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (185 příspěvků)

1 2 3 4 10 Starší

 • Dagi (anonym)
  3 se líbí

  Chci popřát Vladimíru Putinovi k jeho narozeninám dne 7.10.2017 mnoho úspěchů a zdraví a ještě mnoho let úspěšných bojů za mír. *4*

  5.10.2017
 • divák (anonym)
  2 se líbí

  Jednou mu budeme vděční,když nad námi roztáhne svá křídla.

  23.8.2017
 • Milan (anonym)
  1 se líbí

  Ještě že je jinak nás západ už davno dostal na kolena.

  12.10.2017
 • Gandalf (anonym)
  4 se líbí, 1 se nelíbí

  Najsem zmanipulovaný rusofob, ale Vladimir Putin není žádný demokrat, protože podepsal zákon proti propagaci homosexuality atd.

  5.4.2017
 • anononononym (anonym)
  6 se líbí, 1 se nelíbí

  Je to pravý člověk, který hájí zájmy ruského lidu.

  Jedinou výhradu u Putina je vztah k islámu, jen nevím, jak to jen myslel. I přes to, že se mi ohledně islámu nelíbí, přesto podpořím.

  16.8.2016
 • smrtrusku (anonym)
  2 se nelíbí

  Nein gut

  31.12.2016
 • smrtrusku (anonym)
  2 se líbí, 6 se nelíbí

  Smrt Russia

  31.12.2016
 • altmo1 osobnosti.cz
  2 se líbí

  smrt anonymum

  8.1.2017
 • Arc (anonym)
  6 se líbí, 1 se nelíbí

  Ahoj,
  myslim,ze putin je inteligentni politik,mrzi me ze s takovou osobnosti se nemohu osobne setkat,nebo alespon ziskat adresu do jeho prez.uradu,byl bych vdecny za jakou koli moznost se spojit s p. Putinem,pokud tato moznost existuje a muze mi nekdo pomoci.
  Diky Jirka

  19.3.2016
 • Karel (anonym)
  2 se líbí

  Čau Arci,když pošleš e-mail,pošlu adresu hofmanan@seznam.cz čau

  30.1.2017
 • Gandalf (anonym)
  4 se líbí

  Dopuručuji zadat www.kremlin.ru, kde nejdete kontakt na Vladimira Putina.

  12.6.2017
 • Vladimir (anonym)
  4 se líbí, 8 se nelíbí

  Ruský lid je pod tíhou propagandy velice silný,ale ve skutečnosti chátrá a strádá,ale je to na úkor své vlasti a svým zájmům!Raději budu strádat za svůj stát a lid,než postrádat absolutně vše!Na druhou stranu,ruských turistů,ať u nás až po Turecko je přehšle,takže je to rozdělené na ty kteří mají a na ty,kteří strádájí!Logicky strádajících je daleko více,i přesto tvrdím,že potřebujeme Rusko a Vladimíra(neplést si s dementním komunismem)!Chceto radikální východní blok který to svinstvo černé požene sviňským krokem!Myslím si,že společenství pod taktovkou Ruska,velkého a odhodlaného Polska,Čr,Sr,Maďarska,Slovinska,Finska a doufám Rakouska,by nabalilo nakonec zbytek Evropy,včetně zbytku Skandinávie a Balkánů,bez ohledu na stupidní a umělou Ameriku s věčně a historicky prohrávajícími šikmookými blby(Čína\ikdyž je momentálně na vzestupu)!UVIDÍME VLADIMÍRE!Každopádně za mě VIVA!

  6.1.2016
 • Vladimir (anonym)
  3 se líbí, 1 se nelíbí

  Francie s Německem nepočítám schválně!To je historický xindl!A proč nepočítám Belgii a Nizozemí?!Nemám rád umělé paskvily!

  6.1.2016
 • Vladimir (anonym)
  3 se líbí

  Zbívá multikulturní Spojené království,tomu bysme dali ultimátum,v případě Velké Východní říše!!!Vemte v potaz Alžbětku první!Už jste někdy viděli panovníka z východu Evropy,u nějž není známo pohlaví?!Já ne!Na závěr zbývá jediné a pravdivé tvrzeni,že: Kdo se směje naposled,ten se směje nejlíp!A ujišťuji vás,že negři,A´t snědí tataři,či čistokrevné gorily,se nikdy nesmáli,natož poslední,či vůbec ti,kdo byli naposledy na konci řeťezce!Viva White East!

  6.1.2016
 • Cico Ciciak (anonym)
  3 se líbí

  Ruský ľud určite nechátra a nestráda! Najprv si niečo naštuduj o ekon.-hosp. situácii v Rusku, ale nie zo lžidnesu, CNN a ostatného sion odpadu! To je lživá západná propaganda! Bežný Rus má tak akurát! Čím netvrdím, že by nemohol mať viac! To by mohli (a mali) mať aj Slováci s Čehmi!

  28.8.2016
 • Jeroným (anonym)

  Lia (Lio), tak to vůbec není!

  27.12.2015
 • CZMan osobnosti.cz
  12 se líbí, 2 se nelíbí

  Není to sice žádný svatoušek... Ale rozhodně daleko lepší než zk*rvený Muslim Obama a celá hnusná a falešná Americká vláda ! ISIS proti nim nemá šanci (+ kdyby došlo ještě ke spolupráci s BRICS, tak VŮBEC ŽÁDNOU ŠANCI) USA se může jít vysr*t. *1*

  21.11.2015
 • karel (anonym)
  5 se líbí

  Tak tak..

  12.2.2016
 • jarong tiscali.cz
  5 se líbí, 21 se nelíbí

  proboha,kdo mohl zařadit tohohle kremelského,bolševického nácka do řady s takovými lidmi jako je Karel IV a Masaryk.Vždyť je to permanentní hrozba pro demokratický svět! Samolibý hňup! *10*

  7.11.2015
 • David (anonym)
  16 se líbí, 2 se nelíbí

  Vážený jarongu,že je Putin bolševický nácek jak zde tvrdíte,to je jen váš ubohý důkaz, že o politice vůbec nic nevíte. Putin, který nikdy neuznával Stalina nebo Hitlera a podobné zrůdy 20.století,takže si nezaslouží takovýto titul,a nevíc jarongu si můžete zjistit,že USA ve 30.letech minulého století velmi spolupracovala s Hitlerem. A poslední věc ona tvz. demokracie nikdy byla např. v Americe, kde vládnou bankáři, které podporuje mafie s policií a vláda kreje jejich zločinnost,a člověk který na to řekne svůj názor tak v nejlepším případě skončí v Guantanamu a v nejhorším s kulkou v hlavě,to není žádná demokracie,a Putin ve srovnání se západem má v Rusku mnohem větší demokracii.

  16.11.2015
 • quail tiscali.cz
  4 se líbí, 1 se nelíbí

  Davide! Nelži, trpajzlíku!

  3.9.2016
 • kmet (anonym)
  4 se líbí

  kolik je ti let?

  25.11.2015
 • Jeroným (anonym)

  proboha, kde to stojíte, podívejte se pod nohy...

  27.12.2015
 • Kruta pravda (anonym)
  3 se líbí, 24 se nelíbí

  Vy tu oznacujete Putina za inteligetniho cloveka, ale inteligetni clovek uznava demokracii ne nejake diktatorstvi jako je to v jeho pripade, kdy podporuje syrskeho prezidenta, kteremu je jedno, ze zabije mnoho svych obcanu, aby si upevnil polituckou pozici. Kdyby Rusko bylo tak super jak tu tvrdite tak by tam lidi nezili jak vydime na videich napr. dopravy. Rusko nema zadny system v nicem krome vojenstvi. Neexistuje tam zadny socialni system a pokud ano neni financovan vladou. Je to zeme, kde umre denne nekolik set lidi jen tak na ulici a ne vinou gangu, ale minimalnim dozorem policie nad bezpecnosti obcanu. V Rusku muze kazdy delat cokoliv se mu chce bez pravidel a sankci. A s radosti se vyjadrim i k tomu jak nam pomohlo ve 2. svetove valce proti nemcum. Rusko bylo prvne spojencem Nemecka chteli si spolu rozdelit Polsko a nasledne i rozdelili jenze Hitler se Stalinem skoncil spolupraci nanedlouho potom. Ve chvili, kdy vyrazili nemci proti rusum tak v te chvili se rozhodl stalin pomoci Evrope. Kdyby Nemecko neslo proti rusum, ale dale s nimi, kdo vi jak by to nakonec s Evropou dopadlo.

  5.10.2015
 • arsenal (anonym)
  12 se líbí, 1 se nelíbí

  co picujete na vladimira vladimirovica !

  2.11.2015
 • Rosťa (anonym)
  5 se líbí

  Byl si tam asi ne protože nevíš co píšeš *1*

  7.12.2015
 • Demokracie? (anonym)
  4 se líbí

  Pokud nejste prominent,tak je vám to k hov\nu!Tím nechci hájit jednotlivé režimy!Já bych upřednostnil vlastní zájmy a vlastní lid,ale to povede pouze k světovému boji,protože taková společnost bude označena za xenofobní a rasistickou!Díky EU nemůžou jednotlivé státy konat dle svých zájmů,proto se dá říci,že jsme okováni stejně,jako kdysi negři!EU se musí zrušit alespoň pro kompletní středovýchodní a východní blok a zničit a vyhubit vše,co je nám proti srsti dle geografického členění!Krátce a jednoduše jsme v takovém,opětovném stavu,že bez genocidy je pořádek Bohužel nemožný.Zjednodušeně opustit EU,udělat legislativu,že všechno snědé,zafačované burkami,s koránem v prde\li,se jménem Ali,muhamad,Ahmet apodobně,je možné bez optání střílet do palice,na jakýkoliv způsob!Ale toto EU pod taktovkou šimpanze(B.O.)nikdy nedovolí,ba co hůř,nedopustí!

  6.1.2016
 • jiskra1175 (anonym)
  4 se líbí, 2 se nelíbí

  Prosím tě než něco napíšeš tak se snaž napřed načerpat alespoň částečně nějaké objektivní informace!Například ti doporučím vyposlechnout si rozhovor s Bašarem Asadem vysílaný objektivně ČT24- posílám ti na něj odkaz:https://www.youtube.com/watch?v=M8XL_sJQO7Q

  8.1.2016

1 2 3 4 10 Starší