Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Körner

OSOBNOST 31.12.2006 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Korner, jsem muzikant, který jezdí celý život po cizině,asi už 40 let a jak jde technika nahoru, nahrávám si filmy všeho druhu, abych na cestách trávil čas nějak..s tím, co se u nás v CR vysílá v televizi. A jak jsem napsal na začátku ten počet let, tak najednou se v mém cestovním archivu začaly-zůstavat jen vaše filmy. Ptal jsem se i svych kolegu, jestli znaji vase jmeno. Jak je to divne, že filmy ano, ale jmeno ne. Ani u nejznamnejsiho dila - Udoli včel-všichni to viděli, ale nikdo nevi, kdo to napsal atd. Nechci tim nic řici, ani objevovat uroven divaku, jen chci veřejně napsat, že jste v te tvorbe, co dělate naprosto jedinečný, a když to porovnam s tvorbou, kterou my produkujeme po celem světě, tak se vyrovnate jmenum- Janaček, Martinů, a všichni další čeští mistři. Gratuluji Vám ke všemu, co jsme v TV viděli a 99 procent neví, že jste to byl Vy. To Vám říká Jaroslav Kroft , který Si přeje, aby ještě uviděl mnoho vašich filmů atd.
  • Před rokem 1989 toho opravdu nebylo moc, co by mohlo být označeno za superkvalitu. Ale v porovnání s tím, co vzniklo později, to byla úžasná doba. V těch časech měla česká filmová škola zvuk a naši filmaři byli světem cenění. Příkladem je krátký seznam jmen - Karel Zeman, Karel Steklý, Martin Frič, Jan Kádár, Elmar Klos, Jiří Menzel, Věra Chytilová... Vynechávám tvůrce, vychované českou kulturou, kteří emigrovali). Od roku 1989 uplynulo 24 let, můžeme napsat podobný seznam českých filmařů z tohoto období?
  • Ta písemka je jenom pro vaše dobro. *2*
  • pisemka

    Piseme na vas pisemku *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit