Přejít na výpis diskuzí

Vláďa Šafránek

OSOBNOST 26.5.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Autogen?chybi v zivotopisu...
    • Moc netuším, o jakém autogenu mluvíš, ale rozhodně je potřeba vědět, jak se s takovým autogenem zachází, než se dostanete vůbec k práci s něčím takovým... Určitě by Vám nestála neznalost za to, že byste se jednoho hezkého dne probudil v nemocnici bez prstů, nebo snad ano?

  • Ahoj. Koukni na www.samot.euweb.cz Tak troch píšu a byl bych rád, kdyby se něco podařilo zhudebnit.
  • ahoj chci se jen zeptat Vlado nemas v rodině někoho kdo se jmenuje Jiři? bud bratr nebo bratranec atd nebo to muže byt i shoda a od kud pochaziš ne ted ale jako kluk dik za odpověd
  • tormentor
    Brian byl dobrej. jediný co vydali bylo Čelem ke zdi. Myslím že to byl rok 1991 a vydal to minitor
  • v jaky serialu hral Vlada Safranek ??
  • Rockáč

    Vlaďu jsem slyšela poprvé v Rockáči v Mostě a říkala jsem si "sakra! co on tu dělá?! Šup s ním do Lucerny!" Byli jsme mladí,každý hledal svou cestu.Škoda,že nešel tou správnou, mohl být jinde. Měla jsem štěstí ho poznat i jako člověka a klobouk dolů! Image tvrděho rockera, pod slupkou hodný, citlivý kluk. Přeji mu hodně zdraví a síly...On ví...
  • jednička

    zbíám čskou muziku a na vládu nikdo nemááááá.sám jsem křtil první cd v meduze řacha
  • pro vládíka

    Milý VláĎo, mám tě rád od svých 14 let, co jsem poprvé slyšel Harlej a i když jsme se setkali jen jednou, vím, že seš dobrej člověk. Kurnikšopa ZAMILUJ SE!!! nejseš žádnej malej pitomec, tak to vydrž. Jsem s Tebou ty jeden zrzavej kluku :-)
  • přání

    Milý Vláďo
    Všechno nejlepší k narozeninám...
  • vláďa šafránek

    Souhlasím naprosto s váma Šafránek je vynikající zpěvák a Harlej s tím novým zpěvákem nestojí-slušně řečeno-za nic I když zase na druhou stránku ten jeho prapodivný odchod Jeden tvrdí tohle druhej tamhle Každopádně je to opravdu dost veliká škoda Vláďa má rozhodně na víc než na Walda gang Ovšem je to dost dobrej zpěvák O tom není pochyb
    • Re: vláďa šafránek

      Měla jsem taky takovej nároz. Bez Vládi Harlej není Harlej ale ve středu 17.3.2010 v Retru v Praze jsem změnila názor, novej zpěvák tam patří. Vláda tam zazpíval 2 písničky a nic moc navíc zapoměl text. Vládu mám sice moc ráda a patří mězi moje oblíbené zpěváky. Ale jsem ráda že si s nima znova zazpíval a že jsem mohla být u toho, opravdu ale nevypadal dobře :( Snad ho v létě zas uvidíme zvívat na festivalech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit