Přejít na výpis diskuzí

Veronika Petrová

OSOBNOST 12.11.2011 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • líbíš se mi
  • je hezká pěkná krásná sexy herečka, modelka, moderátorka
  • Doufám že mi odepisete; -)
  • Mám vás Veroniko moc ráda jako herečku hlavně v Ordinaci.Zítra odpoledne se musím kouknout jak to s vámi v ordinaci dopadne . Můj životní sen je se s vámi někdy v životě potkat.Škoda že se mi nesplní:-((Můžu se vás zeptat?:V Jakém filmu vás ještě uvidím??Až budete Mít svátek nebo narozeniny tak se zase ozvu:-)Ste moje nejoblíbenější herečka.
  • parabeno
    škoda že se o Veronice víc nemluví, má talent a je krásná. Asi je moc skromná a nechodí na celebritní večírky a radši maká, držím jí palce ať hraje víc a je známá
  • Dobrý den - operace Izrael - jste velmi dobrá, když vidím dnešní rozplizlé mlaďochy, tak velmi, velmi vynikáte. I když jste na Krav Maga skončila, zasloužíte si velmi hluboký obdiv za výdrž, houževnatost, odolnost. V mládí jsem sportoval v bojových sportech, tak jsem přesvědčen, že jednička - nebo ještě více určitě jste.
    Přeji hodně úspěchů v budoucím životě
    Marcel Tóth
  • Jennie
    Říkají o ní, že vypadá jako Peta Wilson z Brutální Nikity, ale mně připomíná Claudii Schifer (známou německou modelku)...občas hraje nějaké vedlejší role, ale většinou jsou to nějaké vypočítavé mrchy, umí je dobře hrát *4*
  • vvveronika
    Veru, všechno nejlepší :)))
    • Veru,dekuju ;-)!
    • Veru,dekuju ;-)!
  • Když je to modelka tak bude asi vysoká že ? neví někdo kolik meří centimetru? Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit