Přejít na výpis diskuzí

Václav Rašilov

OSOBNOST 10.2.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terous13

    Ahojky

    Ahojky lidi.. já jsem se s nim dneska fotila.. týjo.. to byl zážitek na celej život.. jsem uplně šťastná.. tyjo.. jsem z toho ještě pořád teď vyklepaná.. byly jsme v Kladně v divadle.. a zeptali jsme se jesi by jsme se s nim nemohli vyfotit.. a oni nás zavedli do zákulisí.. a .. prostě úžasný... těšim se až tu fotešku budu mít.. tyjo.. Miluju ho..:-*
  • korel2

    vše nejlepší!!!

    k narozkááám!!!!§§§ *15*
  • NWm

    HeY LiDi TeD NEdáwNo Sem ByLa W DIwaDLe Na TAJEMNÝ HRAD W KARPATECH a MYSLím žE tAm HráL VáCLaV RAšiLoW!ByLo TO NějkAKÝ dIwAdLO LampIoN Z KLatOw...tEn hRaBĚ tELeKe Z teLekE mU bYL moC pOdobNÝ jK hLAseM tk oBLIČejEm...aE neMŮžu o toM niC nAJÍt...jeStLI něCO naJdetE tk DÍk *14* *14* *1* *3* *3* *1* *15* *3*
    • Re: NWm

      cus... je to divadlo z Kladna...jo v tom představeni hral!
  • Doktor z vejminku

    Ahoj, nevíte někdo, zda náhodou Saša s Václavem nehráli vnuky pana Růžka v seriálu Doktor z vejminku, který teď běží na ČT1 ve středu dopoledne? Děkuju za odpověď.Jinak oba kluky mám moc ráda *14*
    • Re: Doktor z vejminku

      Ježiš, já jsem blbá, teprv teď jsem si to přečetla hned o dva příspěvky níž, že tam opravdu hráli. No tak nic *8* Určitě se na kluky podívejte, jak jim to tam sluší *3*
  • II. Týdeník Televize, Televize 2004/18

    Rodinné dědictví
    "Samozřejmě si na dědečka nepamatuji, ale připomínám si ho strašně rád. Líbí se mi atmosféra fotek, na kterých ho vidím, rád se podívám na filmy, kde hrál, a mám pocit, že ho znám. Snad díky vyprávění i proto, že žiju v jeho domě, kde ho řada věcí připomíná... včetně velkého tisu, který děda sázel. A v herectví? Občas mi ho někdo zdravě připomene. Jsem rád, ale hledám si vlastní cestu."
    S bráchou na jevišti
    "Takové to dětské soupeření jsme si se Sašou brzy vyřešili. Jsme k sobě upřímní, máme na herectví podobný pohled, takže mi je s ním na jevišti fajn - třeba při představeních Poslední dvě cigarety nebo Pokus Pes čili Potwor. Baví mě ho při hraní sledovat.
    vizitka
    Narozen: 14. 2. 1976
    Stav: žije se ženou Renátou a mají dvouměsíčního syna Vincenta
    Vystudoval: konzervatoř, alternativní herectví DAMU
    Angažmá: Divadlo Nablízko (pražské Nosticovo divadlo)
    Hostování: Divadlo Ponec (Poslední dvě cigarety podle novely Koně se také střílejí), Divadlo v Řeznické (Pokus Pes čili Potwor), Divadlo Na zábradlí
    Televize: pohádky Vohnice a Kylián, Tajemný svícen, seriál Místo nahoře
  • I. Týdeník Televize, Televize 2004/18

    Václav Rašilov: Dědova krev
    Herectví v rodině se jménem Rašilov se snad ani nedá vyhnout. Ale je to víc než příjemné dědictví, ve kterém pokračují oba vnuci slavného prvorepublikového herce - mladší Václav dostal první velkou televizní příležitost.
    Místo nahoře
    "Snad jsem si ani nemohl přát lepší vstup do televizního světa - pracovat na seriálu s tak zkušeným režisérem, jako je Karel Smyczek, je vynikající škola. Nutil mě přemýšlet dál a dál a já jsem všechny jeho připomínky bral vážně. Kluk, kterého hraju, je trochu mladší než já - po maturitě pár let mám, ale jeho charakter mi byl sympatický. Má sice tak bohatého tátu, že i jeho dárky ho trochu zaskočí, ale není to namyšlený zbohatlík, který všechno řeší penězi... Bere to sice trochu jako samozřejmost, ale nebojí se postavit na vlastní nohy. Navíc mi tento typ herectví, kdy před kamerou stačí i malé gesto nebo pohled očí, je velmi blízký i díky divadlu, kde hraju. Jmenuje se příznačně Nablízko - opravdu jsme divákům na dosah a moment překvapení bývá inspirující a zábavný."
    Herecké kroky
    "Poprvé, to mi bylo asi pět a bráchovi o tři a půl roku víc, jsme hráli v seriálu Doktor z vejminku. Dědečkem byl Martin Růžek a nikdy nezapomenu na to, jak si se mnou hrál. Tenkrát to nebyla práce, ale bezstarostná zábava. Rozhodnutí stát se hercem přišlo potom asi přirozeně - jako dítě jsem miloval divadelní i televizní zákulisí, kam mě rodiče brali, a já jsem se potom musel jen rozhodnout, zda mě divadelní svět, odkud herectví pro mě předevšímvychází, bude zajímat celý život. Jako docela introvertní člověk jsem zjistil, že jeviště mi je blízké a cítím se na něm dobře. Většinou i bez trémy."
  • tereza505

    ahoj

    Máš holku? *8* *4* *5* *14* *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ahoj

      Stav: žije se ženou Renátou a mají dvouměsíčního syna Vincenta
      • Re: Re: ahoj

        Oprava: Synovi je skoro pet let.
  • tereza505

    ses fakt hezkej

    Seš opravdu moc a moc hezkej.hrajes toho nejlepsiho herce v seriálu Proč bychom se netopili.Moc ti fandím.Napiš mi vzkaz ale ne sem pls. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • Super

    V serialu PROČ BYCHOM SE NETOPILI si fakt dobrej
  • Václav Rašilov

    Dobrý den,
    Moc se mi líbý jak hrajete ve filmu na 1 Proč bychom se netopily je to moc zábavný film moc se mi líbý a v sobotu jsem se dívala na Česká Miss 2009 a ty jsi moderoval i se svím bratrem. Jste se svím bratrem moc podobný.

    Děkuji Valérie Trefancová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit