Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teplouš žije s teploušem Slanečkou v registrovaném partnerství

  • V mnohém s jeho sluníčkářskými názory nemohu souhlasit, ale ctí ho pracovitost a zaťatost a kontinuální názory. (Byť pravda poněkud zvláštní). 

    Přeji všechno nejlepší a stálé zdraví. I přes nesouhlas nemusíme být burani, že? 

  • Moravec je vůl, korunovanej!
  • Pane Moravče, v dnešní debatě jste se vyznamenal. Tu informaci,že během poslednich dvou let výrazně narostly platy snad nemyslíte vážně nebo si snad myslíte že občané jsou bez mozku? Zvýšení platů zkreslilo především zvýšení platů ve státní sféře. To snad při Vašem vzdělání víte.
  • Tak jak Vendo, už máš chlapa? Jestli ano, tak se věnuj rodině a neztrapňuj se v telce. Jsi nejhorší moderátor poslední doby.
  • Paní Heleno, objektivitu u ČT a konkrétně i u p. Maravce nečekejte, strany jako TOP 09, ODS a ČSSD mají malé preference a volby se kvapem blíží. Honem je třeba ještě pár lidí ovlivnit. Snad se ještě najdou takoví, kteří neprokouknou tuto štvavou kampaň proti úspěšným lidem.nashle
  • Ráda bych od vás dostala odpověď,ale to chci asi moc,česká televize není objektivní,moc ráda bych věděla jak je to s OKD a vy viditelně nemáte zájem,anebo víte,ale nechcete o tom mluvit,tak to vypadá a mrzí mně ,že jsem ze stejného kraje jak vy,věřila jsem v poctivost našeho kraje
  • Ta štvanice na pana Babiše, do které se vydatně zapojuje pan Moravec je opravdu už nechutná. Občas i paradoxní - na př. když Kalousek, který je ČT mimořádně protěžován a jehož pidistrana je na hranici volitelnosti, tak je téměř každý den v televizi a řve z obrazovky, jak pan Babiš zneužívá média :-)Vypadá to, jako by ČT byla placena tradičními(profláklými) stranami a ne občany této země.
  • Už jsem se ptala jestli je ČT soukromá ,nebo veřejnoprávní,měla jsem dostat odpověď do 30 dnů,nedostala jsem odpověď,mám dojem že je pana Kalouska,je tam minimálně každý den,ale proč naši republiku nejvíce zadlužil,možná si potřeboval předplatit televizi
  • Při debatě budete nezávislý a nestranný,nebo jako poslední dobou budete nadržovat Kalouskovi a Sobotkovi,proč se jich nezeptáte třeba na OKD,na tisíce bytů darovaných Bakalovi,mimo jiné.
    děkuji Procházková Helena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit