Přejít na výpis diskuzí

Usáma bin Ládin

OSOBNOST 2.3.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vrahoun *16*
  • 11.9 WAS INSIDE JOB! *16*
  • Usama bin Ládin bol najvetsi clovek,aky kedy na svete zil! on si dobre uvedomoval,kto vlastni a riadi tento nespravodlivy svet-ano-je to par tisic sionistov! *16* A aj ked to nebola jeho praca-myslim tym zrutenie dvojiciek (i ked mali padnut uz davno-je to symbol globalizacie,nespravodlivosti,zhubneho,amoralneho kapitalizmu),tak on ako malokto iny sa dokazal a odvazit vzopret tomuto zlu-tejto ríši velkeho satana-cize USA a obetoval cely svoj obrovsky majetok,ktoreho sa vzdal pre spravodlivy,neohrozeny,no velmi nerovny boj proti tejto hydre-USA-vedenej a vlastnenej sionistickymi diablami!A kto tuto neskutocnu nespravodlivost nevidi a nevnima-je to dusevny chudak a mrzak vymlety a nezasluzi si slobodnejsi,stastnejsi a spravodlivejsi svet! *1* *16*
    • hele ty by ses do tý aj-kájdy hodil taky názory jako kdo nechce žít jako ty ať chcípne a takový. vy co tu píšete takový vwci nejste normál co?? je mi z tebe na blití *11*
  • Usama bin Ládin bol najvetsi clovek,aky kedy na svete zil! on si dobre uvedomoval,kto vlastni a riadi tento nespravodlivy svet-ano-je to par tisic sionistov! *16* A aj ked to nebola jeho praca-myslim tym zrutenie dvojiciek (i ked mali padnut uz davno-je to symbol globalizacie,nespravodlivosti,zhubneho,amoralneho kapitalizmu),tak on ako malokto iny sa dokazal a odvazit vzopret tomuto zlu-tejto ríši velkeho satana-cize USA a obetoval cely svoj obrovsky majetok,ktoreho sa vzdal pre spravodlivy,neohrozeny,no velmi nerovny boj proti tejto hydre-USA-vedenej a vlastnenej sionistickymi diablami!A kto tuto neskutocnu nespravodlivost nevidi a nevnima-je to dusevny chudak a mrzak vymlety a nezasluzi si slobodnejsi,stastnejsi a spravodlivejsi svet! *1*
  • L´´adin

    já jsi mislým že bi nám ho měly ukázat Mrtvého abi jsme mohly zaćít slavit, ale na druhou stranu je to fuk protože takovejch joko je ,snad bil on ládin,je na Svěťe móóóc a móóóc takovejch podobnejch, nebudu chodit deleko ,. Jenom připomenu a mám pocit že mám pravdu,. Největší teroristická buňka sídlý v "České Republice, a Jmenujese Vláda. *14*
  • L´´adin

    já jsi mislým že bi nám ho měly ukázat Mrtvého abi jsme mohly zaćít slavit, ale na druhou stranu je to fuk protože takovejch joko je ,snad bil on ládin,je na Svěťe móóóc a móóóc takovejch podobnejch, nebudu chodit deleko ,. Jenom připomenu a mám pocit že mám pravdu,. Největší teroristická buňka sídlý v "České Republice, a Jmenujese Vláda.
  • hele!

    hele lidi vždyt vy nevíte jak to tam chodí! nevíte co ty lidi prožívaj vždyt jim nikdo neposkytne potřeby! tak to usáma řešil tim -terorismem. aby se konečně vláda probrala co oni dělaj? čuměj! já osobně proti usámovi nic nemám
  • def

    Ene beene rexa streva lezou ze psa a to prase na terase honi laso po koberci co čumíš *3*
  • PRO káťa a škubánek

    ty kravo ty nejsi normální ladin je fakt imbecil meli by mu dát křeslo nebo pověsit no já osobně by jsem se zašla podívat !!!!!! *10* *16*
    • Re: PRO káťa a škubánek

      si davej bacha at se v tom pekle nesmazis ty...on vi kdezto ty nevidis veci tohoto sveta
  • Dobre jim tak a je nevinej

    No neni to jeho prace amici si za to muzou sami se jim tam nekde neco pos...no a je take divne ze nekde to triskne,bouchne a ma za tim prsty kdo ? no preci Ladin blbost nemaj zadneho obetniho beranka no a jeden se jim naskytl tak proc ne no a jinak Ladin a Bush sou,byli dobri kamaradi no ale to uz je o necem jinem jinak dobryyy a pokud to byl on coz neverim tak aspon Amikum ukazal ze nejsou tak zajisteni jak povidaj *8*
    • Jo a to že chtěl Amíkům ukázat že nejsou tak ´´zajištěný´´ stálo tisíce nevinných lidí život.Víš měla by sis zjít k psychologovi ne rovnou k psychyatrovi *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit