Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Savka

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo to je?!
  • já myslel, že Savka je ten, co se zabil s Černochem, ne? Ještě žije?
    • To byl Patrik Stoklasa myslím
  • 21. listopadu od 19. hodin bude mít Tomáš Savka sólový koncert v Divadle Hybernia. Přijďte si ho poslechnout. http://ticketportal.cz/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=871368 *3* Ještě před tím bude sraz s fanoušky Tomáše Savky od 17:30. Také v Hybernii.
  • Hoj Tomáši, viděla jsem tě v muzikálu Třu mušketýři, Dracula, Osmý světadíl, Miss Saigonu, Moně Lise a nově také v Robinu Hoodovi. Jsi skvělý zpěvák. Jen tak dál.
    Ps: držela jsem ti palce už v superstar!
    Tvoje fanynka
  • Good Job :P

    Teda, do dneška jsem byl typickej "metloš"(zpěvák v amatérské pop-rockové skupine) ale pujčil jsem si od sestry CD Já si tě stejně najdu a neposlouchám ted nic jinýho :)Dokonale mě to motivuje a už přemýšlím nad tím,že se nahlasím do příští superstar... teda pokud se zbavím trémy :P a ještě něco, Tomáš je přesně o 10 let starší než já :P to je náhodička :)
  • savka magor

    Savka, je to chlap který si o sobě strašne moc myslí,jak ho tehdy na silvestra zmlátili měl jsem strašnu radost,ale měli mu dát asi víc!!!!
    • vod tý doby saje žrádlo safkou *1* *1* *1*
    • a co jsi ty?
  • kikinka.panda

    lala

    ahoj kdo ví něco více o savkovi tak ať mi písne na icq 374932628 nebo na skype magdalenka.magdalenka99 nabo na vzkazy...díky papa
  • Tomáš Savka

    Milý Tomáši
    Blahopřeji k Tvým 26.narozeninám.
    Přeji Ti hodně štěstí,zdraví
    hodně zdarů ke Tvé profesi
    do dalších let dostatek sil. *4*
  • avril122

    Vše nej

    Vše nejlepší k narozeninám... *3*
  • Kde jsi ty - videoklip?

    Muzete sem prosim nekdo dat odkaz na videoklip Kde jsi ty ?Nemuzu to nikde najit.Na www.youtube.com je jen pisnicka nic vic...je to skoda... :-(
    tady mas tu pisnicku
    http://www.youtube.com/watch?v=dX CRkqWT2NM *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit