Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Plekanec

OSOBNOST 15.5.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Tomáši!!! *15* *15*
  • Já se narodila 31.10!;))
  • ahoj Plekanec

    omlouvám že ti tikám .
    se mám noví číslo tel mobil +420728593027 email michal.Kříž1976@seznam.cz .
    na šel jsem medaili co hledá jí mohu ti poslat na tvůj email oni hledají ?. mám ho doma skovaní ale řetízek nenašel.
    pozdravem Michal Kříž
  • ahoj Plekanec.
    jsem bej valí fanoušek. přeju ti do hokeje plní síli seti , dobře daří do života i v rodině . Hodě zdraví, štěstí , lásky , mám noví číslo tel už neplatí 720545376 pouze email micha.kriz1976@seznam.cz .
    jsem už fotograf pro sebe Michal Kříž .
  • AHOOJ změnte prosím profilovku na tuhle http://g.denik.cz/1/83/hokej_plekanec_3371631_denik-605.jpg ok díky....
  • Plekanec je borec a je to můj nejoblíbenější hokejista doufám ze v roce 2016 Montreal nepostoupi aby mohl jet na MS

    Nic proti Montrealu nemám ale nechcu aby postoupil
  • Tomáši,
    jsi výborný hokejista a máš krásnou rodinku. :-)
    Lucka je krásná zpěvačka, vám obou moc fandím.
  • Vše nejlepší k svátku.
  • Jsem rada,ze je Lucka za vodou,coz ji prospeje,zde by zakrnela,nejsou tu kladne moznosti k vyvoji,same sizeniny,hnus...Preji Vam Tomasi uspechy ve sportu,hl.ok zdravi,at se Vasi rodince vse dobre dari a jste spokojeni.Luci je pekna zenska,sikulka.Jste krasna rodinka,tak at Vam to vydrzi a k roztomilemu chlapeckovi,at pribude jeste sourozenec....
    • Brzy příjde hurááá!!!!

      *3* *14*
  • Doufám,že se Lucka nebude zlobit,ale líbíš se mi i když je mi/...sát/,takže jste krásný pár a máte krásného syna,co jiného Vám třem přát,hodně zdraví,štěstí a spokojenosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit