Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Materna

OSOBNOST 14.4.2007 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje segra ho zná je její kamoš a segry kluk se sním taky kamoší a pozor nemá holku ale to je jedno protože někteří píšete že ma holku znám i míšu doubralovou ta je zase taky kamoska my segry ale segry kluk je miši bratranec to se mám co *14* *3* *14* *1*
  • Mocinky moc tě *14* Milujuuuuuuu :* ♥♥
  • Asi ho miluju!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Moc se mi líbila jeho role jako student jirka prchal. *14*
  • Vzhledově mi připomíná Romana Vojtka *4*
  • Tak jsem se tu pobavila. Proboha děcka, proč tak šílíte? Chudák Tom, musí být rád, když tady čte jak ste z něj všechny udělané. Kdybych ho neznala osobně,nesmála bych se tu ale spíš vás litovala. Ale protože ho znám, lituju spíš jeho. *1* *1* *1* nechte si zdát. Tomášek má úžasnou holčinu :) A ty, co tu píšou jak je namyšlenej a tak dále, by si měli dát facáka po tlamě, ale pořádnýho :) Čus !
  • je boží škoda že mě nezná *1*
  • je krásnej *14* *14* *3* *3* *3*
  • můj názor

    Tomáš je celkem hezký (teda co jsem viděla v televizi), ale dost mě překvapilo že bydlí o ulici vedle mě a narodil se na můj svátek. A ti co píší, že je namyšlený mají možná pravdu. Zdřejmě tak soudí podle jeho účesu alá Justin Bieber. Já si myslím, že je to úplně normální kluk. Karolína
    • ty jo ja ti zavidím
    • Ty jo , ty se máš :))
    • Re: můj názor

      Kde bydlíš ? :D :D
      • Re: Re: můj názor

        Praha 10 Petrovice
        • Re: Re: Re: můj názor

          :D Ha..ještě by to chtělo vědět ulici a popisné číslo :D chci být tebou holka :D :D
  • 4teens

    Tomáš hraje Jirku v novém seriálu 4teens!!!
    Každý pátek ve 20:00 na ČT1
    • Re: 4teens

      spatne 4teens chodi kazde utery ve 20:00

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit