Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Kraus

OSOBNOST 4.8.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan moderátor Tomáš Kraus ze sebe dělá šaška a je to nejhorší moderátor, který kdy uváděl divošky.
    • Naopak! Tomáš je jeden z nejlepších moderatorů v Česku. Umí dávat lidem pozitivní energii.
  • Když jsem viděla Tomášovy fotky v obleku, musím říct, že mu děsně tento styl italský sedí! Rozhodně mu sluší víc košile než trička. Tomáš Kraus, náš český Robert De Niro
  • Zdravim chci se zeptat kde se daji sehnat takový super trička co má Tomáš na sobě
  • casanova
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Na Tomáše se s mamkou vždycky těšíme. Škoda ho jenom v divoškách. Měl by se na obrazovkách objevovat víc *3* Tomáši, fandíme Ti!
  • Tomáš je super, má vynikající oblečení a správný humor. Vždycky se na
    něj těším a v divoškách se zasmněju. Jen tak dál!!!
  • Nevíte někdo prosím jaké značky má Tomáš Kraus v divoškách oblečení? Myslím jen ty jeho trička.Jsou perfektí a super obrázky *3*
    • Zdravím, zjistili jste prosím Vás tu značku těch
      triček? Nebo nevíte www stránky??? Děkuji moc, Karolínka
  • Teda Tom je snad nejlepší z těch moderátorů. Vždycky se zasmějem. *4*
  • Tomáš je fakt borec. Konečně nějaký moderátor, co má říz, vtip, herecký talent a svůj zcela osobitý styl moderování. On a Laďka Něrgešová by mohlo být hodně zajímavé spojení moderátorské dvojce. Jen blb čumí na nudnou Lucii s afektovaným výrazem trapnou a nesouvislou mluvou... měla zůstat v rádiu, tam jsem ji měl rád. Ale na obraze působí jako neoblíbená učitelka. Chybí intonace, chybí nadhled. A měla dost času tohle vše dohnad. Bohužel kde není talent....
    Tomáš je jiná třída. Pár moderátorů jsem nakoučoval a jsou na zajímavých postech. Tomáš je udělanej a není potřeba na něm zapracovat. Prostě samorost, ale profi.
  • Divošky, moderované paní Lucií jsou naprosto perfektní,na rozdíl od rádoby
    vtipného p. Krause, v té jeho trapné čepici a ještě trapnějších tričkách.
    Na posouzení stačí u jeho projevu vypnout zvuk a je jasné že by asi měl vyhledat lékaře.Každý jsme nějaký, ale jeho moderování s jakoby vtipnými
    grimasami je prostě ubohost.Pokud divošky, na které se rádi díváme moderuje
    on okamžitě přepínáme na jiný program.Pokud má TV prima pouze jeho, tak jí
    lituji.Jak jsem četl některé příspěvky, tak je jasné že nejsem zdaleka sám.
    Takže mnoho krásných zážitků s výše jmenovaným "odborníkem" na moderování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit