Přejít na výpis diskuzí

Tom Zajíček

OSOBNOST 18.6.2008 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stávkující odboráři

    Vážený pane Zajíček. Jako stálý volič ODS
    Vám chci vyjádřit plnou podporu ve všech
    krocích, které vláda podniká v rámci ůspor. Nejhorší situace je na stavebních úřadech, kam musí přijít většina občanů.
    Zde je nepochybně nutné zjednodušit řízení,zkrátit lhůty a propustit polovinu lidí. Policie je kapitola sama pro sebe. Výkon řadových policistů je podle počtu odložených případů zcela mizivý a kdyby se jejich mzda měla řídit počtem usvědčených zlodějů, museli by hodně přidat. Jsem bývalý normovač, s dlouholetou praxí a mohu pro vás zdarma udělat studii využití pracovní doby na kterémkoli odboru úřadu komunální správy, nebo policejním oddělení. Přesvědčil by jste se, jaké jsou obrovské rezervy ve výkonu a tudíž i mzdách. S pozdravem Korbel Zdeněk
  • bezpečnost dopravy

    Ahoj Tome, mohl by jsi mi poradit na koho se mám obrátit s podnětem " o zrušení přídavných světel nebo přepracování příslušné vyhlášky z níž vyplývá denní svícení vozidel". Pro objasnění mé nevole k této úpravě je to, že v provozu jsou tyto amatérské úpravy snadno přehlídnutelné pokud nejsou továrně integrovány do svítidel vozidel a podruhé není povinnost mít osvětlené vozidlo vzadu. Vozidla se při slunečním dni při vjezdu např. stínu alejí nebo lesa ztrácejí. Děkuji Ti Jirka Veselý, Písek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit