Přejít na výpis diskuzí

Tom Cruise

OSOBNOST 31.12.2006 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Ten nový Top Gun je už kravina 

  • Luky1987

    Tom Cruise je najlepší vo filme Top Gun

  • Luky1987

    Vyhasl

  • Tom Cruise je najlepší Top Gun a Mission impossible 1
  • scarlettjohanssonreal34
    Wow very nice sexy man Tom Cruise. I Love you him movies Top Gun, The Mummy (2017), Mission: Impossible 1 when 6, Vanilla Sky, Edge of Tomorrow, Oblivion, Jack Reacher: Never Go Back & Minority Report. I Love you Tom Sexy Man & SexSymbol Women. I Love you Tom Sexy Hollywood Actor & my sweet beautiful angel sexy colleague. Your love colleague Scarlett Johansson Sexy Hollywood Actress. <3 <3 <3 <3
  • halleberryreal51
    Tom Cruise very, very, very & very beautiful angel sexy man. I Love you Tom. ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡
  • Luky1987
    Toma Cruise mám nejradši ve filmu Top Gun
  • Všechno nejlepší! *4*
  • Vse nejlepsi k narozeninam si nejlepsi herec na svete mam te mooooooc rada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *15* *15* *2* *4*
  • už jsem tu zase a naposledy totiž končí mi internet na knihovně zachvíli se mi bude zdát o dni kterým ukončím zimu a budu se jenom soutředit na to co mi dělá hlavu jak se domluvit s kámošem vencou brejchal nebo jardou soumar o odletu z čr,se mnou do arábije ke mě domů a pak odlet v ufo za svou matkou cindy crawfordovou kde jsem slavnej tak že mi muže někdo říkat co je to bůh bůh je to co se sem nevejde to je věc které možná přestávate rozumět jako mě když jsem byl mladý sám v oáze v poušti v persiji a kde jsem posiloval své ego tom cruise jako i mladého arnolda schwarzeenegra tak jak to dělám celej život sám protože jsem třeba neviděl do svích 37 let ženu v podprsence a proto jsem pomalej jak šnek a tudíž jsem tolik splňoval věkem zadanou práci která mě prohání po duši kterou mám tvrdou jako jean claude van dame což už mi stačí a dosti si na ní nechám záležet jsem prostě jako hranice toho co nemůže sama pracovat natom a přitom si myslet že jsem martin čech co se umí schovat za čecha jako kámoše kterého bych neviměnil za osud který má se mnou i když tu zrovna není dost místa a tak si ho dělám tím že píši matce vzkazi co se zrovna odehrávají mojí hlavě a na to jsem sám protože jsem jediný arab v čr,a to nelžu protože si na to hrají a nevědí že je sleduje bůh který si může domyslet jak jsou takový arabové tady v čr,chitří u nás v arábiji je to jinak prostě tam jsem princem a prezidentem co se ukrívá jako malej štír pod kamenem kterého vybrali aby se naučil moc schovávat penězích kterých mám dost u mámi a že věřit jsem schopnej tomu že uvěřitelné se stane to co zrovna vyberou lidé co po mě něco hodí pohledem že jsem asi správně nemocnej kluk co má zrovna nemoc která jako je neodolatelná jako i jeho ženy v arábiji a že bohině jsou skutečně z vesmíru a jsou teda lidé uplně vedle že to pravda zrovna není že život je zajímavej jen trochu že tu jsem zapsanej na internetě jako tom cruise a že je mít zrovna vybrané jméno martin že to je osud a že to končí v rádiju jako hláška jsem jeden jediný martin a že se to změní že tak to prostě je a peníze mi přijdou protože jsem sem přiletěl jako bratránek pepy cabaje v stíhačce f-14 a že je to divné bít na navštěvě u tety a strejdy teda u evi a pepi a jeho segře prostě tomu nemohli uvěřit to by to museli zažít být celý život sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit