Přejít na výpis diskuzí

Tobey Maguire

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Spiderman aj tento herec🤮

    • MartinDyntar

      Souhlasím tu s tebou Luky 1987, líbý se mě ve tvých komentářích tvé osobně decentní rozumné kritické myšlení. Jen tak dál Luky1987, piš a komentuj dál, spidermana tu raději nekomentuju, škoda slov Luky1987 vzhledem k tomu že amíci už dnes evidentně sami nemají co kvalitního natáčet, vše se u nich ve filmech jen stále do kola neustále opakuje, rozumného intelektuálně náročného diváka to musí skutečně už hluboce deprimovat, frustrovat a nudit.

      • Luky1987

        Je to kravina Spiderman 

  • spajdrmen ahoj aj timi daco pis ne ja ti na pišem ati mi napišes dobre pis us *15*
  • ahoj tosom zase ja matko a kcem si kupit spiderman 3 ps 2 mam taki isti fotak ako tim a mam ta rat ps martin matta *3* *8* *7* *6*
  • AHOJ SPIDERMAN TO SOM ZASE JA MATKO A K CEM SI KUPIT SPIDERMAN 3 PS 2 A MAM TIES FOTAK a mam ta rat *1* *1* *1* *2* *2* *14* *14* *15* *8* *9* *13* *11* *11* *11* *14* *14* *14*
  • Komentar
  • *1* *2* *15* ahoj mam rad tvoj film spider man je super mam otebe setko hracki oblecenie kostim hri na ps 2 a si super hrdina *15* *3* *2* *1*

    P.S. mam ta rad
  • Je to skvělý herec, jako spidermana jsem ho milovala *14* *1* Přeji všechno nejlepší!!! *3*
  • ten herec byl fakt hustej *4* *4* *5*
  • Tobey Maguire je vilmi dobry herec. Ja ho fakt zerem. Milujem jeho filmi hlavne Spider-mana. A je velmi sexy!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • happy b-day spiderman *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit