Přejít na výpis diskuzí

Timothy Olyphant

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Hitman je dobrý film. Nie je až tak zlý 

  • Luky1987
    Jediný filmy, kde byl tenhle herec dobrej Vreskot 2 a Smrtonosná past 4
  • Luky1987
    Hitman je k*kotina, nenávidím a nesnásím ten film. A tenhle herec nemá v sobe ani kousícka talentu, ale Hitmana nenávidím!!!!
  • Hitman je kravina jak hrom,nenávidím taky ten film.Hitman je fakt bulsit,Hitman je bulsit,Hitman je bulsit,Hitman je bulsit a tenhle herec Timothy Olyphant nemá v sobe ani kousícka talentu
    • a ty si trůba
    • Hitman je jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl.
      Mimo překvapivého rozuzlení se mi líbí například i zařazení agenta 47 podle herní předlohy do reálného světa.
      nejdřív něco natoč, a až pak říkej, že nějaký film nenávidíš.
      Mimochodem, ikdyž k tomu nemáš žádný důvod. *16*
      • Luky1987
        Hitman je akorát tak pekná kravina
  • Timothy mi jako herec nevadí. Nemyslím si, že to je špatný herec, ale jsou tu i lepší. Přesto jsem si ho nějak oblíbila a nevadí mi se podívat na filmy, kde hraje on. *3* *14*
  • Hitmana také nenávidím je to fakt k*kotina první třídy.Jedine kde je Timothy Olyphant dobrej,nejlepší Vreskot 2 a Smrtonosná Past 4 jak jsem už psal
  • Vreskot 2 a Smrtonosná Past 4 souhlas,tady byl jedine dobrej to je vsechno
  • Je to spatny herec a nemam ho rad. Jediny filmy, kde byl dobrej, byl Vreskot 2 a Die Hard 4. Jenze to je jiz par let, ze jo
  • Timothy Olyphant je herec o nicem a stojí za houby hrát neumí.
  • Jak muzete prosim Vas uznavat takove lidi jako je Olyphant? Vzdyt ani hrat neumi bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, kdyz vidim ten dementni xicht, jdu blejt a je mi spatne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit