Přejít na výpis diskuzí

Thomas Kretschmann

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thomas Kretschmann hrál ještě ve filmu My Father, Rua Alguem 5555/(2003), u nás se film jmenuje Můj otec Mengele.
    Hraje v něm syna Hermanna, a to dost dobře!!!
    Není snad role, kterou by Thomas nezvládnul. Toto je hodně náročné téma, o kterém se bude ještě hodně dlouho mluvit.
    Jěště tak tisíc let budou lidi mluvit o Mengeleho zločinech. Tak nějak to bylo v tomto filmu řečeno. Podle mě kvalitní psychologický snímek, kde Thomas opravdu zazářil!!!

    *3* *5* *8* *2*
  • :-)

    No chlap je to fakt pěknej, hlavně mu to sekne, když hraje v uniformě. *14* Třeba ve filmech Pianista nebo Pád třetí říše.
    Hlavně obdivuju jeho herecký talent, každá jeho filmová postava působí tak opravdově. Fakt supertřída!!! *4* *15* *3*
  • :-*

    Nejkrásnějšííííí <3 ..a milujuuu jeho filmy =* nejlepšíí !!! *14*
  • Pro všechny FANDY TK

    Ahoooj nevím jestli otom víte,ale na seznamu lide.cz je už dlouho ustálené forum THOMAS KRESTCHMANN..je nástam pár..aby taky ne...ale bu´d me rádi že okolo Thomase není žádný zbytečný fanatismus..že ano :) tak tam určitě přijďte *4*
    • Re: Pro všechny FANDY TK

      Jinač kdybyste kdokoli měli zájem ohledně TK cokoliv...napište na lennasek@seznam.cz má i blog sice nic moc ale má ;) http://thomasekk.blog.cz/ *4* tak se tam když tak merkněte ;)
    • Re: Pro všechny FANDY TK

      Pardooonn velice se omlouvám *9* THOMAS KRETSCHMANN *1* *1*
      • Re: Re: Pro všechny FANDY TK

        *1* že se nestydís-taková hrubka!!! *1*
  • fotky

    Povedlo se! Mé fotky jsou už zde. Tak si je všichni užijte! Získám-li nějaké zajímavé, zase je sem přihodím. Zdravím všechny fanoušky TK. Zue *5*
  • def

    prostě klikni na "vytvořit životopis" a je to... *3* sem geniální...
  • fotky

    ráda bych přidala nějaké fotky,mám jich spoustu, ale nepodařilo se mi to, pomůže mi někdo? chci se s vámi podělit. *4*
  • příspěvek

    jsem moc ráda, že TK má své stránky i v ČR.Mám ho moc ráda a sleduji jeho kariéru. *5*
  • Jsem velice ráda, že TK má své stránky i v ČR. Je to můj oblíbenec a bedlivě sleduji jeho fimy. Ať nás stále překvapuje!!!! *14*
  • krááásnej a jeho filmy, jako mazání medu kolem pusy :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit