Přejít na výpis diskuzí

Thomas Anders

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angelika2
    *14* *14*
  • Thomas je úžasný ....poslouchám jeho písničky už 30 let. Z jeho koncertu v Praze jsem byla unesena. Vidět ho na živo, byl zážitek, na který se nedá zapomenout. A proto jsem neváhala a s rodinkou jsme vyrazili na druhý koncert do Polska. Byl jedinečný. Pro mě bude Thomas vždy nejlepší. ..
  • miluji jeho pisne už od mladi pořad je posloucham je krasny a sexy přiji mu stale zdravy a štesti a jeho rodine taky diky
  • Thomas je bezva zpěvák a je taky hezký moc mu to sluší jo má dnes narozeniny a proto vše nejlepší hodně zdraví a hodně krásných písniček *4*
  • Thomas Anders je skvělý zpěvák <3 už se moc těším na koncert který proběhne 13.6.2013 v Praze v Lucerně *14* nové album Two je fakt vynikajcí doporučuji *3* I love forever
  • na Thomase nikdo nemá hlavně když zpívá jeto člověk kterej mi dává jeho zpěv domého minulosti..... Thomasi nevzdavej to a pokračuj dal seš pán spěvak ahoj štefan *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • janka.janca
    thomas anders je najlepsi spevak *4* a krasny a sexi. ma krasny hlas. *14* je moj idol. ma krasne vlastne piesne. fakt skvele. *14* len tak dalej. thomas .
  • Tmoas Andes je sexy
  • ahoj.je mi skoro 40 a zbožnuju je celý svůj život a vím,že se na tom nic nezmnění...A at si říká kdokoliv co chce nikdo není jako oni.Jsou jediněční ,boží prostě nej ,nej.Kdykoli slyším slovo kultura ,,vidím,,je.Bohužel nebo bohu dík???
  • Všechno nejlepší k narozeninám , hlavně stále sexy hlas i pohled !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit