Přejít na výpis diskuzí

The Game

OSOBNOST 4.3.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá rapovka o tom Michaelovi Jacksonovi
  • BWS

    The Game je v BWS !!! byl jsem na něm v praze a ptal jsem se ho na to
    • Re: BWS

      Jo jo, jasně *1* *1* to ti každej tady uvěří *1*
      • Re: Re: BWS

        Tak v Black Wall Street je protože je mezi zakladatelama ale není v N.W.A
  • www.gunitcommunity.oforum.cz

    - Pohled na Gamea jako rappera ne nepřítle Unit...

    Forum o G-Unit, Gameovi a Black Wall Street, Eminemovi a D12, + ostatní hip hop a rnb, alba, klipy, novinky, písně, fotky... vše zdarma *16*

    www.gunitcommunity.oforum.cz
  • The Game

    The game,,ehm uplně nejlepší,nesnášim G-UNIT jsou to totální dementi,komerční až to bolí,hlavně 50 cent debil jeden,,, *14* *14* *14* v poslední době Tha Game má luxusní písničky,ačkoli kdy on neměl?:) zrovna Dope boys nejlepší:-* já toho chlapa doslova žeru,a za 9 dní bude mít narozky,,:-P příští rok má koncert v Americe a doufám že se tam dostanu
  • nehg

    G-UNOT

    sICE VÍM ŽE EXISTUJE G-UNOT ALE TADY NA PROFILU NENÍ
  • v pho

    sorry , sem čet článek že je v crips dobrý ted už vim že ne v poho *5*
  • chicko

    Best

    Nikdo znich neni srac,jsou dobri vsichni,vy ste nic takovyho nikdy nedokazali,proste The Game,Cent a spol,jso best!!!
  • Borec

    Game je miláček.To jeho album LAX je bomba a musim říct že se mi líbý všechny tracky co sou na albu.je to prostě frajer!!!všichni žerou 50 centa,Loyda atd. ale já mam ráda Gamea je to borec *14* *14* *14*
    • Re: Borec

      heh a co je to borec?
  • Game

    Právě ted jsem schlédnul dvd the game stop snitchin stop lyin dokument který game uvolnil v roce 2006 a musim rict ze je to masakr fakt doporucuju si dvd poridit fanousci the gameo nebudou litovat.Game west rapper na svete fuck g unit a spol!!!! *1* *3* *1* *1* *3* *1*
  • kett

    Game je west rapper *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit