Přejít na výpis diskuzí

Taylor Momsen

OSOBNOST 27.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od roku 2010 do 2015 jsem jí měla ráda ale teťkon jak vydala třetí album ze skupinou the pretty reckless otřesné jestli takto bude vypadat další album the pretty reckless opustím.
  • Měla jsem jí ráda ale teťkon jak vydala ze skupinou the pretty reckless třetí album who you selling for to je katastrofa jediná písnička která je z toho alba dobrá tak je oh my god.
  • Netrpí anirexií?,nevypadá moc zdravě(no hate)
  • Nejvíc jse my od taylor líbí just tonight, miss nothing, you tychle jsou boží.
  • Je to dobrá rocková zpěvačka. Myslela jsem si že na světě jsou jenom dvě dobré zpěvačky a to je avril lavigne a amy lee ale jsou tři a to je eště taylor momsen jinak ostatní zpěvačky buť neumí zpívat nebo to není můj vkus.
    • Nic ve zlým, ale stále nechápu jak někdo může řadit Avril mezi zpěvačky kalibru Amy Lee, Taylor Momsen apod ... *3*
  • Mě taylor momsen strašně připomína avrilku jako jsou si podobné.
  • Nevím ale když čtu že se Tay opičí po Miley Curus tak chytám nerva. Taylor se takto začala oblíkat dřív než ona takže je to spíš na opak.
    • Přesně tak! To je i můj názor. A navíc všichni víme jak se Miley tedko chová ...
  • Já taky, hlavně to jak je sama sebou. Je skvělá!
  • love007
    Taylor je super, má boží styl! Miluju The Pretty Reckless ♥ ♥
  • miluju ji :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit