Přejít na výpis diskuzí

Warren Buffett

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm to je perfektné!, obdivujem ľudí ktorý sa vypracovali....rád si čítam životopis úspešných ľudí...A verím že úspešní budem raz aj Ja...
  • Mr. Warren Buffett, let mettel you wrote letter. I am deaf sinee birth, I´m 51 years and I am from Cologne. I´m participating in the project Czech Republic Slovakia´s suecess and my dream is to build the first Guest House Home for Deaf Seniors. I´m doing my project, which will be the first, strictly, the history of the Czech Republic. Such projects are available only in foreign countries such as Holland, etc. Why can not we be the first competive country with a "fabulous" house for deaf grandmother and grandfathers?
    I would like to make sure that you turn to for help in finding a solid investor and sponzor the purchase of land and construction of a boarding house home for deaf seniors in Prague. I wanted very much to our retirees new architecturally interesting building with modern equipment, special compensation.
    If you have it your situation allows, please, take me today in response to an e-mail: DOMOV.NESLYSICI@seznam.cz
    Thank you for your understanding
  • pomoc alebo pozicka

    Prosba o pomoc.

    Prosím Vás o štedrú pomoc ,pretože sa bojím že moja rodina sa stratí zo sveta.
    Sme veľmi zadlžený ,všetko kryjem úverom za úverom a už nie som schopný takto ani žiť ,všetko sa začalo manželkinou invaliditou ,náklady na lieky a vyšetrenia boli veľmi veľké , štúdiom deti aby im nič nechýbalo a šlo to takto ďalej a ďalej .Preto Vás prosím o finančnú pomoc ak možete pomôžte moje číslo účtu je 0109 165 925/ 0900.
    Moje dlhy činia 130 000 eur .

    Som ochotný predať svoje orgány , predať celý svoj život ,
    Som ochotný urobiť čokoľvek na svete .

    Ďakujem
    • najdi si praci ty nulo a prestan takhle uboze zebrat :D
    • Naser si...........
    • děláš si srandu!!! :D
    • Doufam pane Stefan ze je vse poradku uz v dnesni dobe a nejakym zpusobem jste vec vyresil aspon castecne.
  • Obdiv

    Velice obdivuji lidi, co něco v životě dokázali. Nikdy jsem nikomu nic nezáviděla a všem přála. Když jsou lidé kolem mě štastný, pak i já jsem štastná. Kdyby se pro mě naskytla nějaká obchodní spolupráce, ráda pomůžu, jsem spolehlivá, pracovitá. Přeji všem hezký ůspěšný den.
  • potrebuji pomoc

    dobry den,prosim Vas touto cestou o pomoc¨¨financni...jsme rodina se dvema detmi a treti cekame za mesic,,prisel jsem o praci,,a tady na nasem okrese nemuzu nic najit.Jsem zoufali,nechci aby treba deti skoncili nekde jinde,ponevadz platime najemne a pritelkyne bere pouze materskou a to tu kratsi 3,800tp je cely nas prijem..prosim pomozte dekuji cislo uctu 2100147025-2010,opravdu nam pomuze jaka koliv castka a budeme za ni moc vdecni,sbad se najde nekdo kdo chape jaka je dnesni situace slabsich rodin.
  • respekt

    Před tímto pánem klobouk dolů, umí v tom opravdu chodit. Jen by mně zajímalo jestli by dosáhl takového úspěchu kdyby jeho otec pracoval jako řidič autobusu a matka byla v domácnosti nebo dělala někde v prádelně. Určitě víte kam mířím. Jestliže jsou oba rodiče finančníci, tak ty začátky jsou většinou snadnější, to mi nikdo nevymluví. Nicméně upřímný respekt před tímto pánem.
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota.
    • pokud je to tak výhodný projekt, proč ho dáváš na internet ty hňupe :D
  • žádost

    Dá se napsat přímo panu Buffetovi?Jaká je šance,že si zprávu přečte?Díky MK
  • Investor

    Warren je hlavne investor, ani ne makler, ani trader.
    http://www.burzian.com/news/burzi ani-warren-buffetth/
  • MariaBernadetta

    Tak o tomto panovi si v mediach prečitam všetko čo sa da, pozriem si vela na internete, prečitam si knihu,je to užasny pan
    • Re: MariaBernadetta

      A já jse sním možná potkám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit