Přejít na výpis diskuzí

Stuart Townsend

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kordelie

    kordelie

    ten film je tak skvělej. koukala bych na něj dokola a dokola. lestat je tak nádhernej. ty jeho oči, vlasy, rty a to jeho tělo. já ho prostě miluju. hraje tam fakt výborně a ty jeho písničky. musím je poslouchat furt dokola protože jsou nádherný. miluju ten film miluju stuarta:-** *14* *14*
  • Queen Of The Damned

    Lidi co blbnete, neříkejte, že ste se na ten film koukali jen kvůli Lestatovi??? Není to trochu divný? Je to super film a vy ste mi ho pěkne znechutili, teda spíš znechutily... Nepřijde vám to hloupý takhle mluvit?? *7*
  • wampire kristyna

    mě říkají že mam slony k upírství ale temto herec to prostě zavalel viděla jsem různé upíří filmy ,ale tenla je jakt super a to fakt *5*
  • Stuart Townsend

    Co jsem poprvý viděla královnu prokletých jsem od Stuarta nemohla odlepit oči a hledala wšechny filmy,ve kterých hrál.Má talent,šarm,tu tajemnost je sexyprostě jsem z něj unešená a hlavně z jeho očí!Charlie Steron mám ráda myslím,že je skvělé,že jsou spolu!!! *4* *14* *4*
  • STUART TOWNSEND

    Mno jo nmo Stuart je krásnej a roztomilej hlavně ve filmu vše o Adamovi!!! Tam má krásný vlasy a je sexy... Chtěla bych být jednou z těch holek co se s nima líbá... Včera sem viděla vzkříšení a úpa mě okouzlil je kráááásnej.. *14* *14* *14*
  • vzkříšení

    Stuart je vážně hezkej, hlavně s těmi krátkými vlasy. Myslím si, že mu nejvíc sluší takový drsný role jako ve Vzkříšení.
  • Stuart

    Ve filmu Vzkříšení byl vážně neodolatelný. Je takový zvláštní a má strašně krásné oči...Je prostě dokonalý *14*
  • Vzkříšení

    Právě jsem dokoukala Vzkříšení. Film, který mě upoutal - a určitě na tom měl přičinění tenhle herec. Jeho pronikavý pohled... možná to zní přehnaně, ale kdyby hlavní postavu stvárnil někdo jiný, nebyl by to tak poutavý film, odešla bych v půlce. Ale Stuart se na roli dokonale hodil...
  • stuart

    stuart je fak nádhernej a sexy chlap, hlavně v královně prokletých s těma dlouhejma vlasama, s těma krátkejma je takovej jinej, ale je fak krásnej a hlavně jak zpívá na tom pódiu je upe užasnej, fak super sexy chlap a nevypadá na 35 vůbec, tak max.20 *14*
  • Písničky

    cuzz hele nepoznává někdo ty písničky co hrajou?ty sou totiž uplně užasný...tak kdyby je někdo poznal tak mi pls napište na e-mail co to je nbo kdo to nazpíval...byl bych vám vděčnej *4*
    • kordelie

      Re: Písničky

      pár písniček vim...třeba: forsaken, not meant for me, cold, down with the sickness, system, slept so long, body crumbless....jinak víc nevim ale věřim že se ti líbit budou :-)
    • Re: Písničky

      Ahoj, jestli myslíš písničky z filmu Královna prokletých, tak ty má na svědomí Jonathan Davis(zpěvák z Korn) ve spolupráci s Davidem Gibbsem. Názvy si nepamatuju všechny, ale vím, že tam je Forsaken, Need for me a dál si nevzpomenu.Doufám, že jsem ti aspoň trošku pomohla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit